The Nokia Phone-lock Reset

Sponsorlu Bağlantılar

ismail rayhan

Üye
teşekkürler

mstyy

Üye
e:// system/recongs dosyası nerde ACİLLL

hasisa

hasisa

Üye
ne gerek var ki
şirfe koymayın olsun bitsin

EFeNDy17

EFeNDy17

Üye
ellerine sağlıkk

maviiiqwert

Üye
tesekkurler cok iyi ya..

vampir1992

Üye
sagol kardeş:alkis

son123456789

Üye
helal be kardeş sana kaç saattten beri ugraştım en sonunda senin fikirle sonunda yaptım

bykroniq

Üye
Unlockme daha basit daha kolay kardes ama paylasım icin tesekkurler ;):D:D

yogrem

Üye
yha card okuyucuda recogs yoq ki system war da
receog neoluo

--------------- Ekleme ---------------

saol karsm benm saol helal sana bravo

efsanae68

Üye
evet arkadaslar recogs bende bulamadım nasıl olaca yardım edersenı sevınırım tşker

ahmetseyfi

Üye
abi süpersin yaaa.tam saat 9dan beri ıgrasıtom saat 11 oldu ancak yaptım yaa.harikasın.cok tesekkür ederim.arkadaslar mutlaka deneyin.kesinlikle ise yarıyor.tavsiye ederim.

nick_mick_yokk

Üye
ya sana zahmet tam olarak nasıl yapcagmı soyler mısın yaa?? be tam anlayamadım da.. yardımcı olursan cok sevınırım .. tşk

abı bu dosyalar nerde yaa ben nıe bulamadım?? acilllll plss

ya ben nıe calıstıramaıdm arkadaşlar yaa?

ümitk

Üye
Teşekkürler işe yaradı.

gencer03

Üye
allah razı olsun süpersin

kalinka85

Üye
bu sonuncuyu katrtı takıp açtığımız gibi girebilirmiyiz yoksa o program çalışacak mı?

leech

Üye
sana minnettarım....benimki 6630...5-6 saattir denemediğim kalmadı...mastercodes fln hiçbiri işlemiyordu...
eğer system içinde recogs yoksa o klasörü siz yaratın.Rar dosyasını açın içindekini onun içine kopyalayın... sonra hafıza kartını takın teli açın...telefonun şehir bilgisi, tarih,saat fln gidiyor...rehber olduğu gibi kalıyor :oke:.... kim yaptıysa ellerine sağlık... yerin cennetlik valla....

sessizyer

Üye
ben yapamadım

çok teşekkür ederimmmmmmmmm

t_yilmaz983

t_yilmaz983

Üye
n73 te böyle dosya yok nasıl yapacam acilll yardım:agla:@

vedat533

vedat533

Üye
arkadaşlar cebelleşmeniz yüzünden gül gül öldüm yaw madem recogs klasörü yoq kendiniz bi bi klasör oluşturup ismini recogs yapsanız sanki olmıycak bu kadar basit yaw:kop:

arm our

Üye
indirdiğim THE-NOKIA-UNLOCK.MDL açılmadı sevgili ilgili yardımsever arkadaşlarım satın al falan diyor bu. telefonumun güvenlik kodunu değiştirmiştim fakat unutmuşum, telefonu hiç açamıyorum, ağlamak istiyorum :(

Üst Alt