The Dark Knight Rises v1.1.1

Sponsorlu Bağlantılar

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
The Dark Knight Rises v1.1.1

Not: obb yaması olmadan oyunu çalıştırmayın.

Nasıl yüklenir?

1) Apk dosyasını yükleyin
2) "com.gameloft.android.ANMP.GloftKRHM' klasörünü 'sdcard/Android /obb' konumuna kopyalayın.
3) 'patch.111.com.gameloft.android.ANMP.GloftKRHM.obb ' dosyasını obb klasörüne kopyalayın.
4) Oyunu çalıştırın.

Gerekli Android Sürümü:2.2+
Market linki:
İndirme linkleri:

SD dosyaları:

Patch
http://www27.zippyshare.com/v/74781668/file.html

Yönetmen Christopher Nolan'ın Batman üçlemesinin sonuç filmden ilham alınarak hazırlanan özel video oyunu.
Batman müttefikleriyle tanışın ve Gotham şehrini korumak için yeniden güç kazanın.
Tamamen Catwoman, Lucius Fox ve Komiser Gordon gibi tüm filmin ana karakterlerinin benzerleri hikaye içinde yer almaktadır.
Düzinelerce rastgele olaylar bir süper kahraman olmanın tüm heyecanını hissettirecek.
Batman için yükseltmeler ve yeni mücadele becerileri kilidini geçmek için şehir içinde gizli öğeleri toplayın.
Kocaman bir haritaya yayılmış Gotham şehri ve onun farklı bölgelerinden tüm şehiri keşfedin ve Batman'ın karanlık evrende mücadelesini çarpıcı grafiklerle tadını çıkarın.

DOWNLOAD

• Beğen
Tepkiler: CV-Aurora ve PME 4L

reaurora

reaurora

Üye
sd dosyaları apk'dan direkt çekilebilir mi?

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum henüz denemedim oyunu..

PME 4L

PME 4L

Üye
Apk

Sd DosyasıSırayla Part 1 2 3 4

Obb Dosyası

reaurora

reaurora

Üye
şimdi denedim olmadı. kaçak yoldan oynayabilmek için apk+sd+tb bu üçü şart :D

reaurora

reaurora

Üye
:ehe

cemal1970

Üye
Yok kardeşim ya ben yapamıyorum kaç kere denedim ya da sorun war bir türlü oynuyamadım ya içimde kaldı :D bi bu oyun bide asphalt 7 bu nedir ya :(

geneluye

geneluye

Üye
biraz saçma bir soru galiba ama bilgim yok o yüzden soruyorum diyelim biz ilk defa 1.0.5 sürüm yükleyeceğiz kaçak olarak ilk açılışta uyumluluk kontrolü için interneti açıyoz ya o zaman bize 1.1.1 yükleyin mi diyor yoksa oynayabiliyor muyuz?

reaurora

reaurora

Üye
hayır,güncelleme mecburiyeti yok.

yakup_

Üye
arkadaşlar 1.6 sürümünü deneyin az aşagıda var bakarsanız ... önce tarihi 2010 yapın neti kapatın apk yükleyin apkyı açın açılmayacak kapanacaktır sonra obb yi gerekli yere atın tarihi degiştirmeyin sakın netide açmayın yoksa datayı siliyor sonra oynayın ... oyuna her girişinizde neti kapatın tarihi 2010 yapın girin

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Adreno 205 GPU'lar oynatır mı bu sürümü?

ahmetc503

galaxy ace adroid 2.2 çalıştırırmı yoksa en az 2.3 mü lazım

batuhanaydo

Üye
Bende htc desire c(golf) var bu oyunu kaldirirmi birde google play storeda cihaziniz bu surumle uyumlu degil diyor calistirirmi çünkü diğer oyunlardada arkadaşlardan oyle demis ama çalıştırmış acil cevap verirseniz sevinirim

maytrax

Üye
linkler ölü arkadaşim.Yenilermisin...

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

Not: obb yaması olmadan oyunu çalıştırmayın.

Nasıl yüklenir?

1) Apk dosyasını yükleyin
2) "com.gameloft.android.ANMP.GloftKRHM' klasörünü 'sdcard/Android /obb' konumuna kopyalayın.
3) 'patch.111.com.gameloft.android.ANMP.GloftKRHM.obb ' dosyasını obb klasörüne kopyalayın.
4) veya veya linklerininin birinden backup dosyasını indirin ve 'Data only' şeklinde geri yükleme yapın.
5) WIFI/3G yi kapatın.
6) Oyunu çalıştırın.

Gerekli Android Sürümü:2.2+
Market linki:
İndirme linkleri:

SD dosyaları:
Obb yaması:

İndirme linkler kırık :(

cukuleaks

Üye
Onu yap bunu yap ohoooo. Ölme eşşeğim ölme :zzz:

WhistlePR