Tema yapma merkezi

Sponsorlu Bağlantılar

mur@

mur@

Üye
kardeşim bana burdaki temayı editleye bilir misin?
DARK_IND190 (for fp1, fp2, and 5th edition) maxicep.com/symbian-s60v5-temalari/dark-by-ind190-c6-fw-icin-ideal-390312.html
Arkaplana hiçbişey istemiyorum
Sadece menüye resim koyabilirmisin.,bide seçenekler penceresine
Şöyle simsiyah renksiz resim koyabilir misin?
Şimdiden teşekkürler ...
Dark wallpapers black wallpapers!

maxisercan

Üye
bana valentino rossi teması yaparmısın acaba
resimler linkte

ellerinize sağlık

canali1

canali1

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar konu kapattılımıştır

Clasmad

Üye
star wars darth vader teması istiyorum

powerforce000

Üye
carbide kullanıyorum, fakat şeffaf yapamıyorum bazı yerleri. nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz.. 3.2 ve 3.4 sürümlerim var..

erdem onur

Üye
s.a abi ben bi ankaragücü teması istiyorum arka plan logo menü arkaplanı doner bıçakları forma üstüne (istediğin resmi koy abi) yukleniyor da felan da bi sallamaolsun resim dolınca sallama çıksın model 6303 i 6300 temaları destekliyo nth uzantılı olursa sewinirim iyi günler ....

cartoonpier

Üye
prog atsan olmazmı kardeşim

canali1

canali1

Üye
    Konu Sahibi
bu hizmeti durduruyorum.
ama haziran gibi felan tekrar hizmet vereceğim.

carzeyki

Üye
Kardeşim basit bişey rica edyiyorum bir fp2 telefon menüsü ikonlarıyla ama tema ikonları degiştirmeden sadece menü gezinme rengi güzel bir gök mavisi rengiyle kırmızı renkte olabilirmi ve ekran arka planıda simsiyah olsun tüm temanın telefonum da nokia c5.umarım anlatabilmişimdir.şimdidem çok teşekkür ediyorum.

--------------- Ekleme ---------------

Kardeşim basit bişey rica edyiyorum bir fp2 telefon menüsü ikonlarıyla ama tema ikonları degiştirmeden sadece menü gezinme rengi güzel bir gök mavisi 'rengiyle veya' kırmızı renkte olabilirmi ve ekran arka planıda simsiyah olsun tüm temanın telefonum da nokia c5.umarım anlatabilmişimdir.şimdidem çok teşekkür ediyorum.

tırnak içindeki yeri düzelltim :ah

canali1

canali1

Üye
    Konu Sahibi
bu hizmeti durduruyorum.
ama haziran gibi felan tekrar hizmet vereceğim

nd78

Üye
kardeş n86 için gülben teması yaparsan sevinirim.

unialtay

Üye
slm ben sizden altay spor kulübünün abmleminin falan olduğu bir tema istiyorum yaparsanız cok memnun kalırım emeginize saglık iyi çalışmalar

bahsettiğim tema e71 için olacak

[H]ouse

[H]ouse

Üye
Nokia 6300'a Güzel Bir Karşıyaka Teması Yapabilirsen iyi olur :)

ExeCutioner16

Üye
Samsung s5620 monte ye gzl bir Siyah-Kırmızı Renklerin karısımından Kristalli- Çizgili fln bi tema yaparmısın?

serhat güneş

Üye
n95 için windows 7 teması anolog saat li ve dosyları windows dosyaları gibi yaparmısın bana...

n95 için windows 7 teması analog saatli ve dosyalrı windows dosyaları gibi bir tema yaparmısın....

n95 için windows 7 teması analog saatli ve dosyalrı windows dosyaları gibi bir tema yaparmısın....

RİZELİ emru

RİZELİ emru

Üye
kardeşim bana N86 için Çaykur Rize Spor teması yaparmısın.

kies

Üye
fenerbahçe teması yaparsan çok sevinirim... teşekkürler

Üst Alt