Tema Nasıl Yapılır ? (Carbide UI Theme Edition)

Sponsorlu Bağlantılar

speedkid

Üye
ben yaptığım temaları sis dosyasına ceviremiyorum yardımcı olusanız sevinirim.5800 XM kullanıyorum

ozgunb

ozgunb

Üye
Ben n97 teması yapmak istiyorum. Ev ekranının ön izlemesinde widget çıkmıyor. Nasıl yapacağım?

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
guzel paylasim :oke:

sylar16

Üye
Öncelikle teşekkürler . Gerçekten öyle ilk detaylı anlatım herhalde . O kadar uğraşmışsın emeğine sağlık.

Bu illustrator'ı seçtiğiniz yerde ben de Aİ olmadığı için Ps 'yi seçtim ama sanırım dosya formatı uygun değil Ps için . Ben İllustrator kullanmayı bilmiyorum . Photoshopta yapma gibi bir ihtimalim , bir çözüm yok mu ?

zafer715

zafer715

Üye
benimnokiam.turkproforum da anlatacagim. carbide uzmani oalcaksiniz. fakat bunun icin oncelikle o sitede uye olmaniz gerekecek.:D gercekten zor is:D

pegassus99

Üye
Teşekkürler.. ellerine emeğine sağlık.

asla deli

Üye
bunun nasıl yapıldığını gösteren bir resimler yokmu

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
biraz grç olucak belki ama bu sis dosyalarını görmüyo nasıl olcak

pokkumlokkum

pokkumlokkum

Üye
Öncelik ile paylaşım için çok çok çok TEŞEKKÜR ediyorum.
benim sorum bu programda BÜTÜN iconları deştirmek mümkünmü?
nasıl yapılabileceği hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz rica edsem.....!'?

kaptan933

Üye
kardesm bende aynı dertten yanıyorm ama bak.. şimdi kaydettgi yerde görünmüyor ama oluştrlms şeklde programda görnyor siz programdan o dosyalrı silin g. kutusuna atıyo ordan mata üstüne çeken ;)

----------Eklendi @ 10:02:21 ---------- Yazıldı @ 09:57:29 ----------

dedğim gibi olur arkadaslar :)) çok mutlu oldum .. silin sonra masa üstünden telefona :))))

de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye
svg uzantılı ikonları nasıl import ettiğimizi birisi anlatabilirmi aceba

Umut-

Üye
Ellerine sağlık arkadaşım. Bir sorum olacak. sis uzantılı bir dosyayı açıp içindeki bir resmi değiştirmek istiyorum temanın geri kalanı olduğu gibi aynı olacak. böyle bir şey mümkün mü acaba

_polat55_

Üye
yaf Allah razı olsun '' a21a '' abiden :) Allah ne dileği varsa versin iyi işime yarayacak bu program :) aylardır 5800 a güzel tema arıyorum yok en sonunda kendim yapmaya karar verdim burası çıktı karşıma xd dediklerinizi uygulamaya çalışcam

heal0

Üye
ya çok saol da bişey sorcam ben herşeyi yaptım tammdır ama bi tane resmi temaya dönüştürcem hani sadece bunu yapcam öyle pek bişi eklemicem bunu nasl yapcam beceremedim :S her adımı yaptım taa ki tema yapın demişsiniz ya oraya kdr her şey tamam ama bi resmi temaya dönüştürmeyi yapamadım umarım anlatabilmişimdir :S şimdiden saolun :D

ustad40

Üye
sen bi harikasın :)

glsh142

Üye
Abi program çok güzel.Ben mesaj yazma rengini tam nerden ayarlandığını bulamadım yardımcı olur musun?

cakar2

Üye
Kardeşim Simdi sormak istediğim tema yapıyorm (6630 için) Araçlar (Etkinlik Anh. , Aktarma , Hızlı Arama), Ekstra (hesaplama) , Bağlantı, Medya, Oyunlar Anamenü Klasörlerini ve Parantez içindeki apps ların iconlarını bi türlü değiştiremedim birde gelen aramalarda bg resmini napıcam bilemiyorum ham haliyle temayı yollasam halledebilirmisin ? <==Tema Burada

Avcı7

Avcı7

Üye
cakar2'deki sorun bendede var bende e71'e tema yaptım ama arkadaşın belirttiği klasörler bendede değişmiyor yardım edicek yok mu ?????

behcet98

Üye
teşekkürler, faydalı bir çalışma olmuş.

emirberkcelik

emirberkcelik

Üye
Kişisel Görüşlerim

1-Search penceresinde seçtiğimiz başlıklar direk tema gösterimde ilgili yere gitse süper olurdu
2-Yapılmış hazır bir temayı açamıyorsun

Üst Alt