Tema Nasıl Yapılır ? (Carbide UI Theme Edition)

Sponsorlu Bağlantılar

saruhan111

Üye
maxicep gibi güzel bir paylaşım sitesinde, paylaşım yapmayı düşünmeyip ben kazanmak için uğraşıyorum. emeklerimi size vermem diyorsunuz.

Öyleyse burda ne işiniz var soruyorum. ?

Eminim tatmin edici bir cevabınız yoktur.

sen tema yapıp paylaştın mı? arkadaş gayet haklı paylaşmamakta,hem o maxicepten bahsetmiyor, zedgeden bahsediyor, kusursuz tam anlamıyla s60 tema yapma günler sürüyor, bedava sitelere koyup 30 bin 40 bin indirilen temalara sadece , oda iyimser bir şekilde söyliyim 10 yada 15 tşk geliyor,

bleack_white

Üye
eline emeğine sağlık.tşkler paylaşım için

emreilhans

emreilhans

Üye
çok teşekkürler. çok güzel bir çalışma. emeğine sağlık

bill_

bill_

Üye
allah razı olsun kardeşim

emr-erock

emr-erock

Üye
sis Dosyası olarak nasıl kaydedeceğiz temayı ....

rasid96

rasid96

Üye
teşekkürler, baya uğraşmışsın eline sağlık:)

punqermojo

Üye
Teşekkürler abi :) Mükemmelsin yahu :)

randomen01

randomen01

Üye
Senin gibi adamlar az bulunuyor kardeşim, çok sağol.

osedos

Üye
kardeşim emeğine sağlık güzel çalışma bende proğramları ındırıp kendımce uğraşmaya başladım.yalnız programın ingilizce olması hızımı yavaşlatıyor.senden bır konuda destek beklıyorum güzel bı tema bulduk ve sadece arkaplan resımlerını değiştirmek istiyorum ne yapmam gerekıyor.ikonlara dığer tum öğelere dokunmadan sadece arkaplan resmını ve ana ekrandakı resmı değiştirmek için ...şimdiden teşekkurler...

carterslade64

Üye
ben dediklerinin aynısını yaptım ancak 5800 kullanıyorum tema yapmaya çalıştım ancak eklenti yüklü değilmiş forum nokiada'da bulamadım nasıl yapacağım sis olarak oluşturmuyor eski uzantıları kullanıyor

omergs96

Üye
nokia forumdan üyeliği olan banada verse.. :D

delidolan

Üye
s.a "a21a" k. bakma isimle hitap edemiyorum.sizin forumdaki çalışmalarınızı gördüm ve sizi tema konusunda çok ilgili gördüm ama s60v3 hakkında bilgi paylaşmışsınız.Bildiğiniz gibi s60v5 de sözkonusu ama bu konu hakkında özellikler türkçe olarak herhangi bir kaynak bulamadım ancak yabancı kaynaklarda elde ettiğim bilgiler doğrultusunda ancak carbide.ui 3.4 program ve own*****.com reklam vermek istemiyorum siz anladınız işte bu siteden yapılıyor s60v5 için temalar ancak hem carbide.ui 3.4 olsun hem own***.com sitesi olsun burada yapılan temalar nokia 5800 için birbir tema olmuyor yani arayüzünde farklılıklar var zaten programı da ilk açtığınızda arayüzünün farklı olduğunu 5800 için olmadığını görüyorsunuz eğer yanlış bilmiyorsam n97 için neyse benim bilmek istediğim acaba s60v5 özellikle 5800 için bir tema yapma programı var mı? çünkü 5800 için yapılan bir çok tema var piyasada ve sorunsuz çalışıyor ama bu şahısların ya da şirketlerin nasıl 5800 için tema yaptıklarını anlamış değilim yani sorunçta bir program vasıtasıyla yapılacağı bir kesin ama benim de internette araştırmalarımdan sadece carbide.ui 3.4 programının s60v5 için destek verdiği ancak vermiş olduğu desteğe rağmen programı ilk açtığınızda menülerden olsun idle arayüzü olsun 5800 dan çok farklı onun için yaptığnız temalarda eksiklikler ve sorunlar oluyor.bu konuda eğer bilgi sahibi iseniz yardımcı olursanız memnun olurum.

sevimlibrad

sevimlibrad

Üye
delidolan N97 plugins ekle carbideye preferens bölümünden plugins management ama bazı yerleri editlemiyor ve sis yapmıyor.

erenekiz

Üye
5800 icin hazır bir tema üzerinde deyisiklik yapmak istiyorum sis dosyalarını nasıl açıcaz ve düzenliyip tekrar kaydedicez. lütfen yardım edermisiniz.

enesbabags

Üye
sertifika kaydetme aşamasında sorun yaşadığım için tema yapmaya başlayamadım bi yardımcı olsanız lütfen ?

ntquartex

ntquartex

Üye
Gerçekten süper bir program çok detaylı kişiselleştirmeler yapmak mümkün.Benim tercihim internetten hazır ikon paketleri veya hazır projeleri bulup kendime göre kişiselleştirmek, sonuçta bu işin profesyonelleri birşeyler ortaya çıkarıyor, bize de son rütuşları atarak kendimize ait temayı ortaya çıkarmak düşüyor.

Aşağıdaki linkte çok güzel ikonlar içeren bir paket mevcut, program içine nasıl import edileceği yine linkte videoyla açıklanmış.Ayrıca youtubede ufak bir arama ile carbide ui hakkında bir sürü açıklama videosu bulabilirsiniz.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Teşekkürler...Eline Sağlık...

Lizard King

Lizard King

Üye
Allahına kurban.

blue_t

Üye
slm arkadaşlar..benim bi sorum olacak indirdiğimiz tema malzemelerini (svg resimler,iconlar,vectorel logolar vs. bunların ai,xml gibi uzantılarıda var) bunları cardibe ye nasıl ekleriz ve görürüz.yani bu tema malzemelerini programın içine tek seferde atamıyo muyuz.. hepsini tek tek select file deyip mi atıcaz ..ben travisin icon paketinin xml dosyasını dediğiniz gibi ekledim fakat cardibede göremedim...unutmadan programda iconlar tdf diye gözüküyo ama indirdiğim iconlar svg.. cvp verirseniz sevinirim iyi çalışmalar

Safsatr

Safsatr

Üye
svg dosyası yapmak yerine yeterince büyük ölçekli bir resmi svgye çevirebiliyor muyuz?

Üst Alt