Tema Malzemeleri

Sponsorlu Bağlantılar

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tema Malzemeleri
Bu konu başlığında tema yapmak için, resim, imaj, program gibi her türlü malzemeyi paylaşıyoruz..

Aşağıda Tema ustası Travis'in ikon paketi ve orjinal SVG lerini içeren arşiv veriyorum. içindeki SVG imajları keyfinize göre renklendirip biçimlendirebilirsiniz. :oke:

Örnek ikonlar..

rapidshare linki >>>>>>>

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: tayyip34, JACK_1994, Zafer Arslan ve 14 diğerleri

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
3CÜ parti ikonlar için yukarıdaki rar arşivi içinden çıkan icon.xml dosyasını okuyunuz.txt içinde önerdiğim şekilde program dizinine kopyalayın.. :oke:

Her programın bir UID numarası yani kimliği vardır. Eğer telefonunuza kurduğunuz harici programların ikonlarının sizin yaptığınız şeklinde görünmesini istiyorsanız programın kimliğini tema programına tanıtmanız gereklidir.. yukarıdaki işlemle bunu yapıyoruz.

yukarıdaki icon.xml dosyasında sizin harici programınız görünmüyorsa o programın UID numarasını
kendinizin girmesi gerekiyor.. bununiçin..
tema programında sırasıyla.. window > preferences > kısmında carbide.ui denen satıra çift tıkladığınızda satır genişler.. third party icons 'a tıkladığınızda tüm harici ikonlar çıkar.. istediğiniz ikonu buraya ekleyebilirsiniz..
dikkat edilmesi gereken 0x12345678 şeklinde en solda sıfır ve çarpı işaretinin sağında sekiz hanelik bir harf ve rakamlardan oluşan bir dizi bulunur.
telefonunuzdaki programların UID numaralarını App UID Viewer programı ile bulabilirsiniz. hatta txt formatında bilgisayara kayıt edebilirsiniz.program aşağıda.. ücretsiz.. fakat sertifika isteyebilir.:oke:

tema programı ile çalışırken bu ikon isimleri programın ikonlar bölümünde çıkar ve istediğiniz cep programına ikon yapabilirsiniz.. programda görünsede eğer kendi ikonunuzu oluşturmazsanız cep telefonunda orjinal ikon görünür.:oke:

Ekli dosyalar

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Aşağıdaki linkte NOKİA resmi sitesinde verilmiş exe uzantılı otomatik çalışan flash ve ingilizce bir2 adet video mevcut.. download yazılan yerden indirin..kurulum ve temanın nasıl yapılacağı konusunda güzel bir anlatım olmuş.. :oke:

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Temanın nasıl yapıldığı ve signed yapma konusunda carbide güzel bir flash video hazırlamış.. olmazsa olmaz. gerçi ingilizce ama.. izleyince sessizde seyretseniz bile anlayabilirsiniz.. buyrun aşağıda..
mutlaka izleyin...:oke:

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tema yapmada kolaylık amacıyle bulduğum vectorel grafikleri burada vereceğim. aşağıda floral grafiklerden bir paket var..

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

rar şifre :tds

rar şifresi :tds

rar şifresi:tds

:oke:

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
SVG RESİMLER...

TÜM RAR dosyalarının şifresi : tds

Bu svg grafiklerin kolaylıkla bulunmayacağını belirtmek istiyorum.. premium üyelik gerektiren ve üye olduğum yabancı bir siteden alıntı yaptım. :oke:

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
devam..

şifre :strelok

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

şifre: strelok

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
3900 tane ünlü logonun vectorel grafikleri...

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
MEGA VECTOR KOLLEKSİYON..

RAR ŞİFRESİ:tds

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
SVGikon paketi.. tema için..

Candy Leo SVG Icon Pack

Ekli dosyalar

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sinyal çubukları ve analog saatler.. SVG formatında..

Ekli dosyalar

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nokia 5800 orjinal ikonları ve tdf çalışma dosyası.

klasörü rardan çıkarın. tema programının workspace klasörü içine atın. carbide programını açın. open theme kısmından tdf dosyasını işaretleyin ve açın.. güle güle kullanın. :oke:

Ekli dosyalar

Solamente

Üye
Ahmet Abicim ben burdan bi resme bayıldım ben yapamam ama Alone Angel yazan bi imza olarak bana hediye edersen minnettar olurum :) Tercihim Baştan 5. :) :) :)

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ahmet Abicim ben burdan bi resme bayıldım ben yapamam ama Alone Angel yazan bi imza olarak bana hediye edersen minnettar olurum :) Tercihim Baştan 5. :) :) :)

bunlar svg resim.. :) neyse yapalım bakalım.. 5ci demişsin ama hangisi.. her sırada iki resim var.. ;)

Solamente

Üye
Beyaz Güvercinin Altında olan :) ben ne olduğunu bilmiyorum ama çok güzeller :)

Solamente

Üye
Çok Çok Çok Teşekkür ederim Ahmet Abiciğim :) Nasıl Güzel durdumu :)

Solamente

Üye
ay çok sağol abicim :)

Üst Alt