>Tema İstekleri Buraya>(Ben Gördükten Yarım Saat Sonra Hazır)

Sponsorlu Bağlantılar

JRValantin3

JRValantin3

Üye
arkadaşım dört dörtlük bi tema istiyorum ikonları ve ekran görüntüsü kaliteli bi tema olursa sevinirim tlf modeli e66 s60 v3 ya da v5 olabilir versiyonunu tam olarak bilmiyorm

ddddsss

Üye
mrb kardeŞ bende bı tane nokıa c5 playboy teması ıstıcektım mumkun mu..

JRValantin3

JRValantin3

Üye
ohhooooo bu adam siteye girip görecekte 1 hafta oldu daha bakmamış bile bi iş yapıon madem arkasında dur sürekli güncel diyorlar bide :S

bayosman

Üye
mrb arkadaş bana n79 ekranda çalışan saat li tema arıyorum bulamıyorum sen yapabilirmisin :bigstar:

seacer

Üye
usta bende 7610 war güzel bir fenerbahçe teması lazım yapabılırmısın.Şimdiden tşkler....

bayosman

Üye
bana n79 saatli ama saat ekaranda çalışaçak tema yapabilirmisin acaba

lionelmusti

Üye
kardeş bende n70 var. bana grup ayna teması yapabilir misin?

quawrer

Üye
nokia theme black

altair15

Üye
kardeş nokia n70 güzel bir galatasaray teması istiyorum tşkkürler

gocr

Üye
kardeşim bana kendi fotomu tema yapabilir misin bir de bu temada sadece ana sayfası kendi resmim olsun, BU BENİM RESMİM   BU DA   TEMA                 hadi bekliyorum kolay gelsin  olduğu zaman bana mesaj at    şimdiden tşk    

----------Eklendi @ 15:03:12 ---------- Yazıldı @ 14:55:13 ----------

şimdiden tşkler

Mc - YaKup

Mc - YaKup

Üye
kardeş bende samsung s5233w war windows lu bişiler yap yapabilirsen :D

cort0303

cort0303

Üye
kardeşim mrb
6600 ve 6230i için k. atatürk imzalı tema istiyorum.

ibrahim_67

Üye
symbian s603rd doğa resmin üzerine saat

vedat21salat

Üye
Kardesim bana her yerinde fare imleci menüde bide seceneklerde olan bir tema yaparmısın tel 6600 net bir gùzel bir manzara koy menu bide duvar kağıdı aynı olsun simdiden teşekürler

emrehan_1368

Üye
Ya arkadaş benim 7610 telefonum var. telefonun arkadaki görüntüsüne sahip bi temam vardı formatla gitti şimdi bulamıyorum şimdiden teşekkürler

mnecati632

Üye
Kardeş bana Nokia e63 için şarj ibreli galatalı tema yaparmısın . :) teşekkür ederim... :)

torrestuna

Üye
Nokıa e71 fenerbahcelı tema yaparmısın

Üst Alt