>Tema İstekleri Buraya>(Ben Gördükten Yarım Saat Sonra Hazır)

Sponsorlu Bağlantılar

Emre-45

Emre-45

Üye
Beyler, Her Yere Yetişemiyoruz Beğenmiyorsanız Kendiniz Yapın, Her Yere Bir

Bakın Bakalım Günde En Az 20 İstek
Geliyor ve Önceliğim s40 Temalarıdır,

İyi Forumlar:oke:

madem s40 temalarını yapıyorsun neden s60 bölümüne konu açıyorsun ??

ayrıca arkadaşlar bu arkadaşı beklemektense sitesine girin telefon modelinizi seçtikten sonra bulmak istediğiniz temanın adını yazın indirin.bu kadar basit.

gencadam_1671

Üye
kardeş bana vindows 7 nin orjinal temasını yap n79 göre

bilgin35

bilgin35

Üye
kardeş bana karmakarışık bi tema yap telefonum 6300

yasinayyıldız55

yasinayyıldız55

Üye
kanka banada bi tofaş(doğan,şahin,kartal)teması yaparmısn

6630

salih1906baba

salih1906baba

Üye
kardeş bnm telefon N70 güzel bi audi teması olursa çok makbule geçer ...

fg_oxford

Üye
bana fenerbahçe teması yapabilirmisin acaba? şimdiden tşklr iyi çalısmalar..

--------------- Ekleme ---------------

modeli yazmayı unutmusum :) Samsung GT-S5233A yapabilirsen bi fenerbahçe teması cok sevinirim

irfankaraduman

Üye
merhaba kardeş;
bjk saat teması istiyorum mümkünse.

şimdiden tşklr.

-Rainman-

-Rainman-

Üye
bana 6630 uyumlu formula1 teması yapabilirmisin fakat mercedes GP takımı olsun ferrari falan değil şimdiden kolay gelsin bye..

karakan2153

Üye
arkadaşım bende n95 var canlı saat batarya göstergesi birde arşiv olsun bu temayı ayarlayabilirmisin

NOD 32

NOD 32

Üye
kardeş benim telefon 6630 bana 5800 xpeess musıc edition orjinal teması nı yapıp 5800 simgelerini kulanarak yaparmısın senin he paylaştığın konu ya teşekür ederim bide n97 teması yaparmısın 6630 uygun olsun
:oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke:

trgt14

Üye
Kardeş bende samsung monte teması arıorum bayadır bulamadım.yapabilirmisin acaba.windows 7 li filan nasıl olursa olsun.şimdiden teşekkürler.

yeşil erik

Üye
Slm telefon 6700 slide güzel bir tweety teması hazırlarsanız sevinirim

Obsessive*

Üye
n70 için Kolera ( Esen Özyavuz ) teması çok istiyorum . Lütfen acil. Şimdiden tşk..

nokia66806680

Üye
kardeş tema yaptım nasıl paylaşacam konu yeni konudanmı öyleyse ayrıntıyla izah edermisin şimdiden teşekkürler dostum...

ErAsLaN_38

ErAsLaN_38

Üye
burası tema falan vermiyor...hepsi düzmece

bri4n

Üye
Black Music Edition (xm red) temasını 7610 için arıyorum ama hiç bir yerde bulamadım. Şimdiden teşekkürler beklyrm ;)

BrAsSs

Üye
dst sense ye göre fb, lamborghini, metin2 teması yapabilirsen sevinirim....

BrAsSs

Üye
general mobile dst sense icin tema arıyorum birde temayı nasıl deistireceğimi söylerseniz simdiden tsk edrm.

turtle55

Üye
nokia 6630 a özel kalpli ve hareketli tema istiyorum ismi burak kübra ve burak figen olsun şimiden teşekkürler...

sinangsd

Üye
Merhaba bende sony ericson k790i war. ana ekranda saati gösteren bir tema arıyorum yapabilirsen çok teşekkürler cidden.

Üst Alt