Telsim Cepyayın Servisleri

Sponsorlu Bağlantılar

bassavci

bassavci

Üye
    Konu Sahibi
Telsim Cepyayın Servisleri

CepYayın
Telsim'in bölgesel yazılı mesaj yayınlama hizmetidir.

Cep telefonunuzla Telsim arasındaki bağlantıyı sağlayan baz istasyonlarından yapılan yayınları ücretsiz almanızı sağlar.

HÜCRE BİLGİ (Kanal No:50)
Bu servis cep telefonunuzla Telsim arasındaki bağlantıyı sağlayan baz istasyonlarının hangisinden hizmet aldığımızı bilmenizi sağlar. CepYayın'dan yararlanabilmeniz için yapmanız gereken cep telefonunuzun menüsünden yayınla ilgili bölümü açmanızdır. Kanal numarası girmeniz gerekiyorsa kanal numarasını 50 olarak girin.
CepYayın'la, bulunduğunuz bölgenin Telsim baz istasyonunun adını cep telefonunuzun ekranında görebilirsiniz. Siz yer değiştirdikçe cep telefonunuzun ekranındaki Telsim baz istasyonunun adı da bulunduğunuz yere göre değişir.
CepYayın, tüm Telsim abonelerinin ücretsiz yararlandığı bir hizmettir.

FUTBOL (Kanal No:90)
Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor maçlarının golleri, golleri atanlar, kırmızı kartlar, penaltılar, devre arası skorlar ve maç sonuçları cep telefonunuzda… Bu bilgilere ulaşmanız için gereken tek şey cep telefonunuzda hücre yayını ayarlarını yapmaktır. Üstelik bu servisten yararlanmak için hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.
Ayrıca diğer 1.lig takımlarının maçlarının golleri, Türkiye’deki tüm kupa maçları, takımlarımızın Avrupa maçları da CepYayın’da…

GÜNCEL HABER (Kanal No:20)
Ekonomiden, politikaya, gündemi belirleyen olaylardan sanata kadar her türlü güncel bilgiyi gün içinde anında cep telefonunuza alın. Hem de ÜCRETSİZ...
CepYayın haber servisimizden yararlanabilmek için cep telefonunuzda hücre yayını ayarları yapmanız yeterlidir.

FORMULA1 (Kanal No:95)
Telsim hattınız ile Formula 1 cebinizde…
Sıralama turları sonuçları, yarış esnasındaki liderler, pitstopa girişler, kazalar, sonuçlar, sezon takım ve sürücü sıralamaları sizin için CepYayın'da…
Bu ücretsiz servisten yararlanmanız için yapmanız gereken tek şey hücre yayını ayarlarınızı 95.kanal için yapmaktır.

BASKETBOL (Kanal No:40)
Servis Türkiye Erkekler Ligi period/maç sonuçları ve NBA karşılaşmaları sonuçları ile hizmet vermektedir.
NBA maçları sonuçları, karşılaşmaların ertesi gününde 10:30-12:00 arasında verilecektir. Ayrıca Orlando Magic maçlarında Hidayet Türkoğlu ve Utah Jazz maçlarında Mehmet Okur ilgili istatistikler de verilecektir.

TELSIM YENİLİK (Kanal No:542)
Telsim hattınız ile tüm Telsim yenilikleri artık cebinize gelecek. Telsim'in yeni servisleri, tarife paketleri hakkında en kolay bilgiye 542.
Telsim Yenilik Kanalı'ndan ulaşabileceksiniz. 542. Telsim yenilik kanalından yararlanabilmek için cep telefonunuzda hücre ayarlarını yapmanız yeterli olacaktır.

RAMAZAN KANALI (Kanal No:51)
Ramazan ayı boyunca hergün, illere göre iftar vakitlerini cep telefonunuzda görebilirsiniz.
Ayrıca, bu servis ile günün hadisi de cep telefonunuza gönderilir. Bu ücretsiz hizmetten yararlanmak için menüden hücre yayını bölümüne girip kanalı 51 olarak seçmeniz gerekmektedir.

HAVA DURUMU (Kanal No:302)
Artık Hava Durumu CepYayın’da 302. kanalda…
Telsim hattınız ile Hava Durumu cebinizde.
302. Telsim Hava Durumu kanalından yararlanabilmek için cep telefonunuzda hücre ayarlarını yapmanız yeterli olacaktır.

istanbullular için yeni servis:

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BİLGİ HATTI (Kanal No:34)
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul halkını çeşitli konularda bilgilendirmek amacıyla, kendisine 34 nolu özel bir yayın kanalı tahsis etmiştir. Böylece, Telsim aboneleri, telefonlarında 34 numaralı kanalı ayarlamaları halinde, belediyenin yayınladığı tüm bilgi, belediye hizmetleri, eğitim, sağlık ve kültür gibi konularda mesajlarını alabileceklerdir. Acil durumlar haricinde yayın saatleri 08.00-22.00 arasıdır. Kanal 34 ‘un yayınlarını almak isteyen cep telefonu kullanıcılarının, cep telefonlarında hücre bilgisi ayarlarının açık olması ve konu listesine 34'u eklenmiş olması gerekmektedir.

güle güle kullanın....

G_Unit

G_Unit

Üye
saolasın

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
sağolsın dostum

cepix

cepix

Üye
Bana telsim hat almak farz oldu..

bassavci

bassavci

Üye
    Konu Sahibi
istanbullular için yeni servis eklenmiştir...

güle güle kullanın....

perfectlover

Üye
Bu 34 no.lu hücre mesajı kanalını telefon algılıyordu. Ama ismini bilmiyordum. Telsim'in internet sitesinde aramaya da üşendim. Şimdi öğrendim. Sağolasın

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
yahu bunlar zaten hat aldığın zamanki telsim kitapcığında yazıyor

bassavci

bassavci

Üye
    Konu Sahibi
Peki hattını daha önceden alanlar.

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
daha önce alanların cep kitapçığında da yazıyor

bassavci

bassavci

Üye
    Konu Sahibi
ben 99 abonesiyim bu servislerin cogu daha sonradan cıktı. kolay gelsin.

Exalans

Exalans

Üye
çok teşekkürler

Üst Alt