teli hackleyemeyenler bi de bunu deneyin Drakkarios(hack) v2.01(3)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tanjantx

tanjantx

Üye
HOCAM Hellocarbidede seçeneklerden Menu1 i seçince ve Yes olarak cevap verince hellocarbideden çıkıyor ne yapmak lazım acaba ?

Fotistox

Fotistox

Üye
emeğe saygı.

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

akrep_81

Üye
Benim tel n73me ben telefona bunu indiremiyorum.

EMİN FB

Üye
eline sağlık ama uygulama sertifika hatası veriyor yüklenmiyor ne yapmalıyım

xErKaNx

Üye
dostum bu yöntemle n82 yi hackledim yanlız bazı programlar mesela coreplayer telefonun tarihi güncelken yüklenmedi ama tarihi 15.05.2007 yapınca yüklendi. Yani bu işlemi yapıpta hata alanlar günce tarihi değiştirip 15.05.2007 yapıp tekrar yüklemeyi denesinler sorun çözülüyor. Enazından bende ôyle oldu. Çok teşekkürler dostum haftalardır uğraşıyordum. Bu yöntemle basardım. Birde x-plorenin yeni versiyonu yüklenmiyor. X-ploreyi kaldırıncada senin verdiğin programlarıda kaldırıyor nedenini anlayamadım. Neden böyle oluyor. Birde eğer mümkünse bu verdiğin dosyanın içindeki eski xplore versiyonunu kaldirıp yeni sürümünü ekleyebilirmisin. Eğer eklersen çok güzel olur. Tekrar teşekkür ederim.

esarabim81

Üye
6220 Classic te denedim ama bende Hellocarbidede soru sormuyor ve sys si açamıyorum.. yardı olabilecek birisi varmı ?????

xErKaNx

Üye
ah ah n82 telefonumun dün versiyonunu yükselttim ve hack işi fiyaskoyla sonuçlandı. Kredi kartım olsa hellox un signed sürümünu satın alırdım. Nekadar canım sıkıldı. Opdayada uyuz oldum 20 gün oldu halen sertifika vermedi bende sinirlenip sertifika talebini geri çektim ama dayanamadım tekrar başvurdum. Lanet olsun bu sertifika onayına. Bu kadar hacker var ama telefonu hackleyen beleş program yok :)

hukuk549

Üye
aga ben e71 kullanıyom yüklenemiyor hatası veriyor hepsine:S

COESTO

COESTO

Üye
Programı yükledim ama hiç birsey farketmedi hatta yüklediim program hiç bi yerde gözukmuyor tel n95

storm01

storm01

Üye
Nur ben dediklerini harfiyen uyguladım yalnız şimdi hiç dosya yükleyemiyorum.... Hepsine dosya bozuk diyor...

Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
Nur ben dediklerini harfiyen uyguladım yalnız şimdi hiç dosya yükleyemiyorum.... Hepsine dosya bozuk diyor...
telefonun markası ne idi ?
acaba bir yerde hata mı yaptınız ki normalde hiç bişey olmaması lazımdı uygun muydu acaba tel
ben tek düzeltme yolunu format olarak söyleyebilirim...

Xlover8533

Üye
gardaş eline sağlık güzel paylaşım ama benim n95 var hellocarbide programını açıyorum menü 1 i seçiuorum direk programdançıkıyor ve c-sys dosyasını açmıyor neden olabilir acaba???

COESTO

COESTO

Üye
gardaş eline sağlık güzel paylaşım ama benim n95 var hellocarbide programını açıyorum menü 1 i seçiuorum direk programdançıkıyor ve c-sys dosyasını açmıyor neden olabilir acaba???
kardes benim tel ede n95 bendede var o sorun

snakekral2

snakekral2

Üye
arkadaşım eline emeğine sağlık n73 kullanırken hep bu yöntemi kullandım ve başarılı oldum ama aynı yöntemle 6730c yi hackleyemedim sorun ne olabilir?

----------Eklendi @ 01:49:08 ---------- Yazıldı @ 01:38:09 ----------

arkadaşım eline emeğine sağlık n73 kullanırken hep bu yöntemi kullandım ve başarılı oldum ama aynı yöntemle 6730c yi hackleyemedim sorun ne olabilir?

uatakanf

uatakanf

Üye
n81 8gb da olmuyor program yüklenemedi diyor:ağlarım:

fs_saglam

Üye
çok saol telefona adamakıllı bir program bulsam sertifika hatası veriyodu şimdi çok rahatım

• Beğen
Tepkiler: Tuba

shafak55

Üye
Nokia 6120c'de yemiyor.. Çok denedim ama olmadı. Yüklemeden sonra Programda hata veriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt