Telexy Networks SymSMB v4.00.61

Sponsorlu Bağlantılar

tolga777777

Üye
Gercekten emegıne saglık, belkıde kullandıgım ıslevı en guzel olan proglardan bırısı... Herkese tavsıye ederım N95 8 GB de ozellıkle cok kullanılıslı, o berbat pc suıtı ya da telın data kablosunu kullamak zorunda kalmıyorum....

rotasizkaptan9

Üye
klavyene sağlık arkadaş bi deneyelim

osavasci

osavasci

Üye
Telexy Networks den en son çıkan uygulama Network Commander. Bu uygulama SymSMB yi de kapsıyor. Ben ilacını bulamadım. Sizde varsa paylaşırsanız çok makbule geçer.

mabdussamed

mabdussamed

Üye
Teşekkürler elinize sağlık

thehallowman

Üye
windows 7 de telefondan pc ye baglanabilmek için windowstan

Denetim Masası \ Ağ ve Internet \ Ağ ve Paylaşım Merkezi \ Gelişmiş paylaşım ayarları
yolundan şifreli paylaşımı kapatın

--------------- Ekleme ---------------

Telexy Networks den en son çıkan uygulama Network Commander. Bu uygulama SymSMB yi de kapsıyor. Ben ilacını bulamadım. Sizde varsa paylaşırsanız çok makbule geçer.

ben bulmuştum kesinlikle SymSMB çok daha kullanışlı.. hiç geregi yok bence. ben direk kaldırdım.

inn

inn

Üye
arkadaşlar ben programı kurdum telefondaki programın içinde myphone die bir ağ kurdum hem telefon hafizasını hemde hafıza kartını paylaşıma açtım c/d sürücüsü diye daha sonra modemime bağlandım bilgisardan ağdan telefonuma bağlanabiliyorum myphone adı altında gözüküyo fakat telefondan bilgisayarıma bağlanamıyorum masaüstü ve laptopum var ikisinide görüyo ağ isimlerini fakat ağ ismine tıkladığımda bağlantı imleci çıkıyo bekbekbeklehata veriyo ne olur bir çözüm :hmmm

inn

inn

Üye
Allah rızası için bir tane cevap yazıcak insan evladı yokmu :)

anlaşıldı yokmuş :)

vedat533

vedat533

Üye
saol

huppi

Üye
v2.00 sorunsuz baglantı kurabildim ama bunda baglantı kuramadım yav..

düzeltme:

biraz uğraş sonucu baglantı kurabildim :).. güzel program çok işime yarıyo

omarkatip

Üye
teşekkürler

matanist

matanist

Üye
Güzel bir programa benziyor. Fakat symbian^3 de çalışmıyor. Kendi sitesinde de yazmışlar desteklemiyor diye. İnşallah çabuk gelir desteği.

MAYIS26

MAYIS26

Üye
mükemmel paylaşım.. opda ile ilaçlayıp kurdum. win7 de süper oldu.. Hemse Türkçe.. Allah razı olsun diyorum...

ahmet_d

ahmet_d

Üye
süper oldu n8 ve win7 ile mükemmel şekilde çalışıyor çok çok teşekkürler

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

afriboys

Üye
teşekkürler

barisilim

Üye
teşekkürler

pesimistick

pesimistick

Üye
aklımdan geçen programı buldum sayende Allah senden razı olsun kardeşim:)

fall.en

Üye
kullanıcı adı ve şifreye ne yazcaz acaba

Manderlay

Üye
Windows 7 üzerinden 5800'a SymSMB programı ile sorunsuz bağlanıyorum. Programı telefona yükledikten sonra Bağlantılar menüsünden bağlantı ismi verip Bağlantı Noktasını kablosuz ağınızı seçiyorsunuz, Otomatik bağlan seçeneğine Her Zaman seçin, Paylaşımlar menüsünden de Disk_C ve Disk_E'yi paylaşıma açıyorsunuz. Hepsi bu kadar.

Windows 7 üzerinde telefonu gördüğü halde 0x80070035 hata kodu verip paylaşımları açmıyorsa, Denetim Masası > Programlar ve Özellikler > Yüklü Güncelleştirmeleri Görüntüle deyin. KB2536276 isimli güncelleştirmeyi bulup kaldırın, bilgisayarı yeniden başlatın, sorun çözülmüş olacak.

serkan_emp

Üye
Kurdum. Ağ bağlantılarına tıkladım. Çat diye açıldı. Arkadaş hiçmi sorun olmaz yaa :)

Teşekkürler. Düşünmededn indirin.

Üst Alt