Telexy.Networks.SymRDP İptal olmuştur..

Sponsorlu Bağlantılar

Ersin Oktay

Ersin Oktay

Üye
Vista home kullanıyorum çalışmıyor demişssiniz yinede denedim çalışmadı :) portu açıp farklı modemden bağlandım ama nafile :D

Falyanoss

Üye
Taşıma Kanalı Hatası Alanlar ... Dikkatli Okuyun !
Kendi Kablosuz Modeminiz ile 5800 a bağlı olup birde PC ye Port Açıp What is my ip adresindeki IP niz ile bağlanmayı denerseniz bu hatayı alısınız.Aynı modeme bağlantı yapmaya çalıştığınız için bağlanamazsınız...
Örneğin kablosuz modeminiz var 5800 a bağlandınız.Arkadaşın dediği sertifika ayarlarını ve bahsettiği ayarları yaptınız. Sadece IP numarası yazdığınız yere PC nin local IP sini yazın (192 ile başlayan) o zaman aynı modemden üzerinden bağlantınızı yaparsınız..
Başka yere bağlanamayan arkadaşlar sizde bağlantı yerinizi sabitleyin o zaman sıkıntı kalmıyor..

yakupyildizlar

Üye
Selam,

Add signature dediğim anda invalid DSA hatası alıyorum. Neden olabilir?

sealaner

Üye
Ellerine sağlık ne zamandır şu programa biri çağre bulsa diye bekliyordum.

Kurdum kullandım harika çalışıyor.:heyo:

yutel

Üye
paylaşım için çok teşekkürler sorunsuz şekilde bağlantı kuruyor..bu arada telefonum 5800 fakat benim sorunum farklı kullanıcı adı ve parola penceresi çıktığında klavyeyi Türkçe'ye alamıyorum bu konuda yardımcı olabilir misin?

dede0680

Üye
hayır hayır hayır...............

shapera

Üye
Şu saçma Reklamı yapmasan okuyacam açtığın konuyuda, bari kalabalık etmeden imzana ekle.

okeane3110c

okeane3110c

Üye
Hooop gençlerr buneyaa siyaset sokmussunn burayaa reklam yapmaa sonuna kadar hayırrr !!

anyvan

Üye
arkadaşlar taşıma kanalı açılış hatası modeminizin nat ayarlarının düzgün olarak yapılmadığından kaynaklanmaktadır. Ben denedim son derece kullanışlı güzel bi program sorunsuz çalışıyor ancak benimde lisanslama kanadında sıkıntılarım oldu kendinize ait lisans dosyası diye tabir edilen bölümü çözemedim programla birlikte gelen lisans dosyasını kabul etmiyor kendimize ait lisans dosyası nerede o kısmı çözebilen varmı aranızda?? yada nejat bey bu konuda daha ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz?? bu arada telefonum nokia x6

sahin177

Üye
Tp link modemler içinde yapabilirsen süper olur be kardeşim bir türlü yapamadım ara yüzü çok değişik modemin yardımcı olursan duacın olurum kolay gelsin.

vorderas

vorderas

Üye
arkadaşlar sağolsun arkadaşımız konuyu programı güzelce paylaşmış burada.bir zahmette sizler modeminizin sitesinden yada internetten araştırarak nat port yönlendirmeyi ayarlayın.biraz araştırmacı olun.bu arada Falyanoss kardeş çok teşekkürler bu verdiğin bilgi için.daha önce denemiş sinirlenip bırakmıştım.denedim sonuç olumlu :)
şimdi dışarıdan bir yerden denemek kaldı.bu arada pc ye bağlandığında pc oturup kapatıyor şifre ekranı geliyor.aslında normal çalışmaya devam etse team viewer gibi daha güzel olurdu.sırf bu yüzden iphone alasım geliyo bazen :)

hoverlock

Üye
ben tlfnla arayip evdeki pc mi aciyom sonra internet cafe yada laptobumdan (hep yanimda :D) teamwiewerla baglaniom olede guzl oluyo :D

cenksayar

Üye
deneyip çalıştıran arkadaşlar hız nasıl görüntü donması oluyormu

SaNToS_58

Üye
eline sağlık güzel olmuş ama sertifika imzalamasında 2 tane şey 1 olmuyor invalid diyor

jjjohanson

jjjohanson

Üye
tamda teamviewer ın symbian sürümünü çıkarıp çıkarmayacağını araştırıken buna rastlamam iyi oldu

bilgiler ve paylaşım için teşekkürler ;)

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

akrep12

Üye
uygulama güzel olmuş ben de çalıştı.teşekkürler telefonun 5800xm v.50.0 amabi de otomatik kapanma sorununu halledebilseydik daha iyi olacaktı.programı çalıştırıyorum pc görüntüsü geliyor fakat hemen program kapanıyor.yardım ederseniz sevinirim.bir çoğunun ortak derdi sanırım bi çözüm lütfen

zgrzncn5

zgrzncn5

Üye
resimler gözükmüyor sorun benden mi kaynaklanıyor yoksa herkeste öle mi?

mrf

mrf

Üye
resimler gümlemiş :(

abduk376

Üye
Sol tarafta SymRDP-foxpda----- 0 yazan yere tıkla aktif olsun
Add signature sekmesine tıkla imzalansın 0 olan yer 1 olsun
Sol tarafta Sym TLS yazan yere tıkla aktif olsun
Add signature sekmesine tıkla imzalansın 0 olan yer 1 olsun

Buraya kadar geldim ama burda SymRDP-foxpda----- 0 yazan yere tıkladım sonrada Add signature basınca ınvalıd DSA yazıyo, Sym TLS bunda da oluyo aynı şey, ne yapabilirim?

yardımcı olursanız sevinirim....

Üst Alt