Teleservice Yardım - çözüldü !

Sponsorlu Bağlantılar

Jesse_Pinkman

Üye
    Konu Sahibi
Teleservice Yardım - çözüldü !
Merhaba arkadaşlar,

geçen hafta nokia c6-01 telefonumun dokunmatik ekranının alt tarafının çalışmaması nedeniyle teleservice' e verdim.İmei numaramla cihazın durumunu kontrol ettiğimde son test aşamasındadır yazıyor.Gidip almalımıyım yoksa beklemelimiyim? Cihaz onarımı yapıldı yazdığı için tereddütte kaldım.Müşteri hizmetleri de malum cevap vermiyor ( 22 dk bekledim ). Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

çok teşekkürler

Tamir Bilgisi:MEKANIK PARCA/PARCALAR DEGISTIRILEREK ONARIM YAPILMISTIR., GENEL KONTROL YAPILMISTIR
Durum:Cihazınız son test aşamasındadır.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
1 hafta olmuş hazır olması lazım..son test aşamasındadır yazısını ne zaman gördün? kaç gün oldu

Jesse_Pinkman

Üye
    Konu Sahibi
1 hafta olmuş hazır olması lazım..son test aşamasındadır yazısını ne zaman gördün? kaç gün oldu

16' sında verdim servise, 18' inde onarıldı, yukarıdaki yazıyı gördüm.Cihazınız son test aşamasındadır diye 4 gündür aynı şey yazılı :/

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
servise uzak değilsen git sor hazır olma ihtimali yüksek..bende de son test aşamasında yazıyordu iki gün geçti değişmedi en sonunda gittim hazırmış meğer.

Jesse_Pinkman

Üye
    Konu Sahibi
servise uzak değilsen git sor hazır olma ihtimali yüksek..bende de son test aşamasında yazıyordu iki gün geçti değişmedi en sonunda gittim hazırmış meğer.

çok sağol dostum.İzmir Çankaya' da yeri.Yarın gidip sorucam.Arefe günü de kapalılarmış.Umarım olmuştur.Tekrar teşekkürler

Jesse_Pinkman

Üye
    Konu Sahibi

yarın gidicem.umarım olmuştur :/ . teşekkürler yardımın için

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
bir metroluk mesafedesin yani :) sor bakalım.neticeyide buraya yazarsın.

Jesse_Pinkman

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumu bugün teslim aldım.şu an telefondan yazıyorum :) . Ben bile bu kadarını beklemiyordum.2 günde yapmışlar.2 günde araya haftasonu girdi.haftasonu olmasa 3. gün alabilirmişim.Helal olsun valla Teleservice' e .nazar değmesin bayrama girerken kavuştum telefonuma ^^ . Makale_Helvetia çok teşekkürler yardımın için

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
birşey değil dostum test aşaması en fazla 2 gün sürer seninki uzamisti biraz nitekim hazır etmişler telefonu çoktan.güle güle kullan

Jesse_Pinkman

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah çok sağol :)

hizan

hizan

Üye
sorun çözüldüğüne göre konu locked.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Aynen ben de memnun kaldım ordan. 4-5 günde işi çözüyor adamlar.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
teleservice de genel bir düzelme var sanırım..benim 701i de 2 günde hazır ettiler.yarın teslim alacağım bir aksilik olmazsa :)

blackcemre

Üye
  • Beğen
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
hayırlı olsun :) bugün muazzam kuyruk vardı maltepe şubesinde..

• Beğen

Asus_mami58

Üye
arkadaşar ben tlefonu garantiye verdim son olarak Cihaz önbüroda hazır die yazmışlar şimdi gidip alabilirmiyim ?

kursat5555

Üye
bende Avea inTouch 4 cihazımı verdim 3 hafta önce anakart ayın 3 ünde değiştirildi şu an sorgulamada (internetten) kapatıldı yazıyor son durum olarak telfondan sorgulamamda son test aşaması diyor yardımcı olabilecek bi arkadaş varmı ???

Üst Alt