Telegram V.3.2.1 [HG Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

kskbitek

Üye
önce ingilizcesini playdan yükleyin silmeden üstüne türkçesini yükleyin sorunsuz çalışıyor
önce ingilizcesini playdan yükleyin silmeden üstüne türkçesini yükleyin sorunsuz çalışıyor

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
İlk eklediğim eklentide hata olmuştu düzelttim. Direk kurup Türkçe halinde kullanabilirsiniz

kskbitek

Üye
Telegramda şöyle bir hata var türkçe 2.3.3 grub oluşturup ekle dediğinde bir daha telegram açılmıyor.Playdan indirdiğimde hata vermiyor

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Telegramda şöyle bir hata var türkçe 2.3.3 grub oluşturup ekle dediğinde bir daha telegram açılmıyor.Playdan indirdiğimde hata vermiyor
Onun nedeni turkçe dil dosyasını ingilizcenin yerine koymamdan kaynaklı. Koymadığım zaman bu sefer türkçe olmuyor.
Eklenti Son Sürüme Güncellendi

erko merko

erko merko

Üye
Teşekkürler

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

sahilkentli52_1

Üye
Uygulama hata veriyor. Yeni versiyon çıkmış.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

atakanokur

atakanokur

Üye
Birisi gruptan cikinca ornek: mehmet sol group yaziyo left i sol olarak yapmissin ayrildi olacakti duzeltirsen sevinirim :)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Birisi gruptan cikinca ornek: mehmet sol group yaziyo left i sol olarak yapmissin ayrildi olacakti duzeltirsen sevinirim :)
şimdilik idare edin. Her zaman güncellemesi çıkıyor, güncellemede düzeltirim. Teşekkürler geri bildirim için :)

sahilkentli52_1

Üye
şimdilik idare edin. Her zaman güncellemesi çıkıyor, güncellemede düzeltirim. Teşekkürler geri bildirim için :)

Bu adresten çeviriler tamamlansa sorunlar çözümlenecek. Yardımcı olabilirseniz seviniriz.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
atakanokur

atakanokur

Üye
Hesap acinca gorebiliyosun anladigim kadariyla ceviri takimina katilip uygulamalari ceviriyosun

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Ben baştan sona kadar çevirdim, dil dosyasını da attım bana ekiple konuşup ona göre ekleriz dediler ve ne geri dönüş yaptılar nede birşey... Kalkıpta hiç bir çıkarım olmayıp ve uygulamayı kullanmadığım halde orda zamanımı öldüremem...
Ben yapacağımı yapıyorum o yüzden benden bu kadar...

• Beğen
Tepkiler: sahilkentli52_1
atakanokur

atakanokur

Üye
Sen en iyisini bilirsin zaten cevirilerinde mukemmel geregi yok senin icin

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah saolasınız

• Beğen
Tepkiler: kartalkaya19
haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

sempaticafe

Üye
Allah senden razı olsun hakan kardeşim. N8 olsun. Yarın note kullanmaya başlıyorum. Bu zamana kadar ve bundan sonraki uygulamaların için. Sonsuz teşekkürler. Artık bende senin gibi android li oluyorum takipteyim seni :

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Allah senden razı olsun hakan kardeşim. N8 olsun. Yarın note kullanmaya başlıyorum. Bu zamana kadar ve bundan sonraki uygulamaların için. Sonsuz teşekkürler. Artık bende senin gibi android li oluyorum takipteyim seni :
Rıca ederım. Sımdıden hayırlı olsun telefonun

Üst Alt