Telegram V.3.2.1 [HG Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

polimex

Üye
Çok çok teşekkürler firmanın 1 yıldır yapamadığını yapmışsınız konu takipçisiyim

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. Güle güle kullanın. Dil dosyasını göndermiştim. ekip ile konuşacaklarını ona göre ekleyip eklemeyeceklerini söylemişlerdi demek ki olumsuz konuşma olmuş eklememişler. Sağlık olsun buradan Türkçe kullanmak isteyenlere ne kadar iletebilirsek artık

polimex

Üye
Hocam bi sorun belirtmek istiyorum bu türkçe telegram da ios cihazları ile gizli sohbet yapılamıyor mesajlar iletilmiyor

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

polimex

Üye
Hayır denemedim hocam ama devamlı görüştüğüm biri bu plaketi yükleyince ios da gizli modda konusulmaz oldu androidlilerde sıkıntı yok sadece ios ile konuşurken mesajlar gitmiyor

kskbitek

Üye
Bu çeviriyi telegrama gönderebilirmisiniz.Orjinal de türkçe görünsün.Tşk
UCam Ultra Camera Pro

Bu uygulamayı türkçe yaparsak süper olacak hiçbir yerde yok

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Hayır denemedim hocam ama devamlı görüştüğüm biri bu plaketi yükleyince ios da gizli modda konusulmaz oldu androidlilerde sıkıntı yok sadece ios ile konuşurken mesajlar gitmiyor
Dener misin? Ona göre sorun dil dosyasındamı yoksa uygulamadamı daha iyi anlarız
Bu çeviriyi telegrama gönderebilirmisiniz.Orjinal de türkçe görünsün.Tşk
UCam Ultra Camera Pro

Bu uygulamayı türkçe yaparsak süper olacak hiçbir yerde yok
İstekleri uygulama konularına yazmayınız lütfen. İstek konusuna yazarsanız daha ıyi olur. Bu seferlik böyle olsun. İlgilenicem kardeşim

kskbitek

Üye
Biliyorum yanlışlıkla yazdım kusura bakma ilgin için çok teşekkür ederim

polimex

Üye
haqanguven hocam başka bir iphone kullanıcısı ile normal sohbet başlattım mesajalar iletiliyor fakat gizli moda geçtiğimde mesajalar gitmiyor bilginiz olsun

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
haqanguven hocam başka bir iphone kullanıcısı ile normal sohbet başlattım mesajalar iletiliyor fakat gizli moda geçtiğimde mesajalar gitmiyor bilginiz olsun
tamam onu anladım da ingilizce sürümde de sorun aynı mı? Yada ingilizce sürümünde mi denediniz?

polimex

Üye
Türkçe sürümünde bunu yapıyor ingilizce denemedim

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Türkçe sürümünde bunu yapıyor ingilizce denemedim
Bende diyorum ki ingilizce sürümde bir dener misin? Sorun ondada aynıysa yapımcıya bildirmek gerek ama sorun Türkçe sürümündeyse hemen ilgileneceğim

polimex

Üye
Hocam silip play store dan ingilizce sini indirdim aynen ondada yapıyor sorun sürümde

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Eklenti Son Sürüme Güncellendi

polimex

Üye
Teşekkürler