Telegram V.3.2.1 [HG Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

bilal133233

Üye
Denedim olmadı ama eski sürümü yüklenince çalışıyor

bilal133233

Üye
HTC ONE x 4.18...

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

bilal133233

Üye
İngilizce sürümde sıkıntı yok...

bilal133233

Üye
hayır rootlu değil..Neyse bekleyelim diğer kullanan arkadaşlardan bir sorun olacak mı?

devrimile

devrimile

Üye
Program Türkçeye çok güzel çevrilmiş tekrardan yapanın ellerine sağlık diyorum sadece bir iki eksiklik var onlarda duzeltilirse emin olun yüz üzerinden bin puanı hak eder ;-) O eksiklerden biri programın yukarı kismindaki tarihlerin hâlâ ıngilizce oluşu, bir diğeri ise kopyaladıginiz herhangi bir yazıyı yapıştırmak istediğinizde paste yani yapıştır demesi :-) büyük sorunlar değil tabi ki ama düzelmesi çok daha iyi olur saygilarla devamını bekliyoruz,.. Bunun gibi bir diğer program olan "kik"i de Türkçe yapmanız dileklerimle:-D

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Program Türkçeye çok güzel çevrilmiş tekrardan yapanın ellerine sağlık diyorum sadece bir iki eksiklik var onlarda duzeltilirse emin olun yüz üzerinden bin puanı hak eder ;-) O eksiklerden biri programın yukarı kismindaki tarihlerin hâlâ ıngilizce oluşu, bir diğeri ise kopyaladıginiz herhangi bir yazıyı yapıştırmak istediğinizde paste yani yapıştır demesi :-) büyük sorunlar değil tabi ki ama düzelmesi çok daha iyi olur saygilarla devamını bekliyoruz,.. Bunun gibi bir diğer program olan "kik"i de Türkçe yapmanız dileklerimle:-D
Yorumunuz ve geri dönüşünüz için çok teşekkürler. Eksikliklerimi sizlerin geri dönüşleriniz sayesinde tamamlayacağım. Önerileriniz alınmıştır ve güncellemede dikkate alınacaktır.

Uygulama istek çevirileri için altta vermiş olduğum linkte çeviri isteklerinde dikkate alınacak hususlardan bahsettim. Uyarsanız çevir istiğiniz ile ilgilenilecektir

HG Türkçe Çeviri & Düzenleme [Konular & İstekler Bölümü] - MaxiCep

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Teşekkürler

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. Güle güle kullanın
Eklenti Son Sürüme Güncellendi
Eklenti Son Sürüme Güncellendi

bilal133233

Üye
Sa Öncelikle Çok teşekkür ederim..Uygulamada şöyle bir hata veriyor telegramda grubumuz var gruptan birini çıkarınça uygulama sürekli hatta veriyor..

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Sa Öncelikle Çok teşekkür ederim..Uygulamada şöyle bir hata veriyor telegramda grubumuz var gruptan birini çıkarınça uygulama sürekli hatta veriyor..
Merhaba. Magazadan ingilizce surumunu yukleyip dener mısınız. Eger sorun devam ederse bir sonraki sürümü beklemelisiniz. Mutlaka düzeltirler.

bilal133233

Üye
İngilizce sürümde sorun yok..

bilal133233

Üye
Şöyleki bir grubumuz var Örneğin Tekstilciler grubu 50 kişiden oluşuyor.. bu gruptan bir arkadaşı çıkarıyorum (grup yöneticisi olduğumdan)
bu sefer telegrama girdiğimde maalesef durduruldu hatası alıyorum..

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Şöyleki bir grubumuz var Örneğin Tekstilciler grubu 50 kişiden oluşuyor.. bu gruptan bir arkadaşı çıkarıyorum (grup yöneticisi olduğumdan)
bu sefer telegrama girdiğimde maalesef durduruldu hatası alıyorum..
Hım tıkladığında değil de çıkardığın zaman telegrama girişte hata veriyor. Anladım. Özelden bir düzenlenmiş telegram atacağım sana onu deneyip sonucu yazarsan ona göre eklentiyi yenilerim

okkes2700

Üye
Tesekürler haqan kardeşim. Emeğine sağlık...

Üst Alt