Telefonunuzu Android Görünümüne Kavuşturun (Hackli Telefonlar İçin)

Sponsorlu Bağlantılar

kanaryammm07

Üye
kendi cfwsinde kasarmı pekki boot ekranı

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Arkadaşım Ben yuklerken sertifika hatası veriyor ve yüklenmiyor telefonum hackli ama olmuyor sebebi nedir

RedMaker

RedMaker

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım Ben yuklerken sertifika hatası veriyor ve yüklenmiyor telefonum hackli ama olmuyor sebebi nedir
RomPatcher+'a bütün yamaların aktif ve autoda olup olmadıklarını kontrol edebilir misin acaba? belkide yamalr aktif değildir.

Marco Laren

Marco Laren

Üye
RomPatcher+'a bütün yamaların aktif ve autoda olup olmadıklarını kontrol edebilir misin acaba? belkide yamalr aktif değildir.
hepsine baktim abi senin yaptigin gibiydi hacklenmismi diye verdigin linke baktim o program yuklendiydi
hepsine baktim abi senin yaptigin gibiydi hacklenmismi diye verdigin linke baktim o program yuklendiydi

RedMaker

RedMaker

Üye
    Konu Sahibi
bütün işlemleri sırasıyla uyguladın değil mi?

Marco Laren

Marco Laren

Üye
bütün işlemleri sırasıyla uyguladın değil mi?
hepsini uyguladim senin hack olmusmu diye verdigin linki acip acilis sesini yukledim ve de hic sorun cikmadi
hepsini uyguladim senin hack olmusmu diye verdigin linki acip acilis sesini yukledim ve de hic sorun cikmadi
tamam abi SYMBIAN Belle refresh HACK [basit ve resimli anlatım] - MaxiCep burdan yaptım simdi yukleniyor ilgilendigin için çok sagolasın

omer.talha

omer.talha

Üye
abi orda 4G mi dio ?????

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Bazi avkoblarla falan 5 g olanlar var ama telefon hala3g girsellik var sadece

Üst Alt