Telefonunuza Virüs mü girdi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Telefonunuza Virüs mü girdi ?
Cabir Virüsü Tedavisi İçin
Aşağıdaki dosyalardan birini telefonunuza yükleyerek çalıştırmanız yeterlidir..
Bu dosyalar telefonunuzdaki cabir virüsünü temizler ..

- Link -

Diğer Virüslerin Tedavisi İçin
Aşağıdaki dosyayı telefonunuza kurun ve çalıştırın..

• Beğen
Tepkiler: jejep

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
.:: Virüsün "Manuel" temizlenmesi ::.

Telefonunuza "fExplorer", "Seleq" yada "Psiloc eFilemenager" gibi dosya yöneticisi programı yükleyin. Sonra aşağıdaki dosyaları tek tek silin.

C:/SYSTEM/APPS/CARIBE/CARIBE.APP
C:/SYSTEM/APPS/CARIBE/CARIBE.RSC
C:/SYSTEM/APPS/CARIBE/FLO.MDL
C:/SYSTEM/SYMBIANSECUREDATA/CARIBESECURITYMANAGER/CARIBE.APP
C:/SYSTEM/SYMBIANSECUREDATA/CARIBESECURITYMANAGER/CARIBE.RSC
C:/SYSTEMSYMBIANSECUREDATA/CARIBESECURITYMANAGER/CARIBE.SIS
C:/SYSTEM/RECOGS/FLO.MDL
C:/SYSTEM/INSTALL/SCARIBE.SIS

bu dosyaları silin virüsten kurtulabilirsiniz.

C:/SYSTEM/APPS/CARIBE/CARIBE.RSC dosyasını silemeyebilirsiniz digerlerini sildikten sonra telefonu kapatıp açın ve daha sora son kalan CARIBE.RSC dosyasınıda silin. Eğer bu işlemleri yaptıkdan sonra telefonunuz normale dönmedi ise *#7370# yaparak telefonunuza soft format atın.

Faux Carnival

Faux Carnival

Üye
Bende de bu virüs vardı. Arkadaşın biri telefonunu versene oynıycam dedi ve elimden aldı, sonra da kaşla göz arasında Cabir E'yi atmış.

Neyse ki F-Cabir ile kurtuldum. ;;)

biLad3r

Üye
s.a
arkadaşlar ya cok lazım acaba elinde Lasco.A solucanın temızlemesı bılen yok mu ya koca siteden kimse mi bilmiyo acaba

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kaspersky virus programının S60 serileri için programı var.O her virsusu tanmıası lazım onu indir ve telefonuna kur..

the_patriot

Üye
virüslerden çektiğin ne yeter artık

megatim

megatim

Üye
Arkadaslar bu virus programlari s 40 icin de oluyor mu acaba. :blink:

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Series40 için virüs şu an olmadığı için antivirüs programları da yok gerek de yok, bunlar symbian işletim sistemli telefonlar içindir ..

SerSeri_KaLP

Üye
saol elimde sizin sayenizde güzel bir arsivim olcak calışmalarınızın başaralarınız dilerim

Nike

Üye
Teşekkürler

platinyumx

Üye
arkadaşlar bendede COMWOOR virüsü bulaştı bunu manuel silebilirmiyim veya bu virüsü silebilmek için wapla antivirüs programı indirebileceğim bir wap adresi var mı (bluetooth aygıtım olmadığı için)
arkadaşlar ayrıca anladığım kadarı ile telefonlarda ki sistemlerde telefon hafızasını nasıll iki veya üç bölüme ayırabiliriz bende c veya d veya e sürücüleri yok

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
Skulsu Nasİl Sİlerİz ????
Sİmwork Hepsİnİ Sİlermİ Kanka!!!!!!!!!!

ozoalp1

ozoalp1

Üye
üstat cebir için verilen link kırık

mservank

mservank

Üye
öyle ayırmıyorsun dosya yöneticisi programlar var o sana ayrılmış olarak gösteriyor sen normalde telefonda sadece sistem dosyaları hariç hafıza kartı yani e telefon hafızası yani c yi görebilirsin

mservank

mservank

Üye
ayrıca comm waioror virüsünü sil hattın faturalı ise belli olmaz ama kontörlü ise acayip kontörün gider ayrıca telefonun habire açılıp kapanır berbat bir virüs ayrıca arkadaşın teki telefonumu aldı oynayacam dedi sonra da virüsü attı demiş acaba arkadaşı bunu yaptığını itiraf etmiş mi eğer böyle bir şey yoksa çok ayıp etmiş ayrıca iftira arkadşından helalleş

mservank

mservank

Üye
arkadaşına iftira etmiş gibi olursun onla helalleş

hanoglu

hanoglu

Üye

ARKADAĞLAR ÇALIŞAN GÜNCELLEME YAPILAN İLAÇLI BİR ANTİVİRÜS YAZILIMI YOK MU?

TELEFONUMA BİR TÜRLÜ ANTİVİRÜS YÜKLEYEMEDİM.

muratti54

muratti54

Üye
banada şu comm waioror virüsü bulaştı ya :( tel sürekli kapanıp açılıo uyuz oldum.nası sileblirim acaba bilen varmı _?

emreemre01

Üye
emeğine sağlık arkadaşın telefona yaptık oldu...

cagribeyza

Üye
tşk ederim

Üst Alt