Telefonunuz Çalıntı mı, Değil mi ? Öğrenin ...

Sponsorlu Bağlantılar

198072

Üye
nokia 1600 seri no 356445016230010

Ufuk Özen

Üye

oquzhan576

Üye
ya arkdaslar ben bil telefon buldum daha yeni nokia x3 markası simdi korkuyorum hat takmaya calıntı olduqu anlasılır die bunu nasıl halledebilirm. sahibinin sikayet ettiqini vea savcılıqa verdiqini nasıl öqrenebilirim bna yardımcı olursanız sevinirim

sekinardi

sekinardi

Üye
çalıntı değil telefonum :D:D

neslira

neslira

Üye
bulduğun telefonda herhangi bir bilgi yokmu sahibine dair? bulduğumda kapalıydı bilgilere ulaşamadım diyosan tak kendi simini kullan,ama kayıp-çalıntı ihbarı yaparsa sahibi hattına mesaj gelir bu telefon çalıntıdır lütfen en yakın emniyete getiriniz diye..verrrmemmm o benimm artık diyosan imei kopyalatman gerekir o mesajı aldıktan sonra..bide o modeli bilmiyorum ama günümüz telefonlarının çoğunda bi ayar var,kendi simini taksan bile ordan sahibine mesaj atıyo ben bu numaradayım diye,bunuda bi düşün bence sahibini bul..

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
benim tel orjinall :D

umut1762

Üye
sitede bulamadım nerde yaw istanbulun ki:(

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar nereyi tıklıyoruz sorgulamak için ya yardımcı olun biriniz

tilkemre55

Üye
Durumu : IMEI numarası kayıtlı
Kaynak : İthalat yoluyla kaydedilen IMEI
Üretici : Üretici: Samsung Electronics Co Ltd Pazar Adı: SGH-S300
ama telfon nokıa e71 ve çin yorumlarınızı bekliyorum

Hallog

Üye
: 35340104603342

evren3461

evren3461

Üye
Arkadaşlar hiç bir siteye güvenliğiniz için imei numaranızı yazmayınız kötü amaçla kullanabilirler..

antipatik16

Üye
efsane arkadaş doğru söylüyor böyle sitelerden resmi olmadığı sürece uzak durunuz

'Patron

'Patron

Üye
bunu 3 yıl önce gorseydım abimin telın çalıntı olduğunu sonradan farketmezdik :D

nesto3

nesto3

Üye
imei calındıktan sonra telefon kapsama alanı dısındadır diyor . telefon orjinal n73. ama öğrendiğim kadarıyle imeisi calınmıs . buna bir çözüm var mı ? Bilen özelden msj atsn lfn.

marist

marist

Üye
Çok TşkLer :oke:

Üst Alt