Anket Telefonunuz Bozulunca Hangi Sisteme Geçeceksiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Telefonunuz bozulunca yine Windows Phone alacak mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    105
serinaga

serinaga

Üye
Konu hortlamış galiba:)

.BlueTR

.BlueTR

Üye
Vay be 6 ay olmuş bırakalı ve dönüp baktığımda özlediğim tek şey bölümde dönen muhabbetler ve kesinlikle w10 ve 8.1 beta konularındaki güncelleme heyecanı.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, erhanercan, Esendağlı ve 2 diğerleri
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Tekrar güncelleme yapalım o zaman
Eğer telefonum bozulursa HP Elite X3 alırım. ve tabi ki 2.El..

Sıfır telefon almam,
Çünkü, dolu ve kaliteli bir Bilgisayar(NoteBook) fiyatına telefon almayı doğru bulmuyorum.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Krnl386 ve Esendağlı
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Vay be 6 ay olmuş bırakalı ve dönüp baktığımda özlediğim tek şey bölümde dönen muhabbetler ve kesinlikle w10 ve 8.1 beta konularındaki güncelleme heyecanı.
Kardesim aynen katiliyorum muhabbetler disinda ozledigim hic bisey yok [emoji23][emoji23] suanda op3t kullaniorum

ONEPLUS A3010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zarex

zarex

Üye
640 kullanıyorum bozulmaz bu telefon yere düşüyor 3 parçaya ayrılıyor takıyorum yoluma devam ediyorum. Geçen gün alış veriş merkezine girerken xrayın yanındaki platforma koydum geçtim xrayden , alırken elimden düştü telefon tak diye "tok" bi ses geldi . Önde ki teyze iiih gitti telefon dedi. Dedim teyze korkmayın bi şey olmaz ona .

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, Murat Alper, bozkirdangelen ve 1 kişi daha
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Israrla ikinci el piyasasını takip ediyorum. 950 XL ve dock ünitesi ile birlikte 1000 ve 1200 bandına inerse alacam. Elimde Casper VIA A1 var iyi çıktı namusuz. (Bir kez ekran kırıldı servis değişimi yaptırdım 320 TL girdi)

paxera

paxera

Üye
Kesinlikle android.

Krnl386

Krnl386

Üye
Android (Xiaomi Mi6 ya da Mi Max 2)

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Surface cihazlar çıkacak deniyordu artık ondan da bir haber yok.

franklinda

franklinda

Üye
X86 64 bit platform yapısında sistemlere kendinizi hazırlayın çünkü bu sistemler artık tabletlere indi sırada telefonlar var i7 2.9ghz x86 64 bit 16gb ram yada sadece 4gb 3.000mhz ddr4 bellek dx12 10xx serisi nvidia 4gb/2gb ekran kartlı bir telefon yüksek hızlı depolama ile kaç puan alır acaba :)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
X86 64 bit platform yapısında sistemlere kendinizi hazırlayın çünkü bu sistemler artık tabletlere indi sırada telefonlar var i7 2.9ghz x86 64 bit 16gb ram yada sadece 4gb 3.000mhz ddr4 bellek dx12 10xx serisi nvidia 4gb/2gb ekran kartlı bir telefon yüksek hızlı depolama ile kaç puan alır acaba :)
Böyle bir telefon gelse bilse bu sistemli bir telefonla veya tabletle ne yapmayı düşünüyorsun? I7 işlemci diyorsun 1000 lira zaten fiyatı. Iphone x 6000 lira olduğuna göre i7 işlemcili bir telefon da rahat 7000 tl den aşağı olmaz.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Kasa kalınlığını da düşünürsek o sistem imkansız hayaller dünyasından çıkın herşeyden önce günümüzün büyük sorunu pil performansları

PALA.

PALA.

Üye
En iyisi dumanla haberleşmek :) Bununla uzaya bile çıkarsın. Adamlar zamanında 3 gb ram ile uzaya çıkıyordu :)
Böyle bir telefonu cebimizde değil sırtımıza vurup öyle taşırız her halde :) Akü ile beslemek lazım :)
Bu işin espirisi bir tarafta dursunda, X86 32 bit sistem, 64 bit yazmışsın...

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin

erhanekinci1992

Üye
onu şimdi bilmem ama en son gireceğim sistem İOS olur :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Şu an için mantıklı görünen bence Android.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Dün Teknosa'da gezerken gözüm tabletlere takıldı. Bayadır da kendime yeni bir cihaz almamıştım. Samsung tabletlerin fiyatı uygun göründü. Android cihazım olsun bi tane diye Tab A P580 kalemli modelinden bir tablet aldım. Dört yıldır filan Android kullanmıyorum. Market baya gelişmiştir iyi oyunlar uygulamalar vardır diye düşünüyordum. Gördüm ki aynı tas aynı hamammış. Markete giriyorsun konuşan kedi, subvey, hill climp, trafik racer, uyduruk park etme oyunları vs dolu. Ben formula 1 izleyen biriyim. Android markette bir tane düzgün formula 1 oyunu bulamadım. 8-10 formula oyunu indirdim hepsi berbattı. Zaten çoğunun altındaki yorumlar "almayın", "indirmeyin çok kötü", "marketteki en kütü oyun", "bunu yapanın ..." vs gibi yorumlardı. Bari go kart oyunlarına bakayım dedim durum aynı. Uygulama olarak da farklı değil. Canlı tv uygulamalarına bakayım dedim onlarca benzer uygulama çıktı. Eminim ki içlerinden bir iki tanesi düzgün çalışır diğerleri çöptür. Denemeye bile erindim. Android'i ilk T20 ile kullanmıştım ve o zaman uygulamalar oyunlar indirip denemek heyecan veriyordu. Gerçi o zamanda çoğu çöptü kaldırıyordum. Launcherlar indirip ikonları vs değiştirmek de o zamanlar heyecan veriyordu ama zaten şuanki sürümlerle gelen ikonları değiştirip yerine daha güzelini koyman söz konusu değil. Daha güzelini bulman zor yani. Bana yeni bir heyecan verecek bişey bulamadım ben Android'te. Kalemi olmasının dışında sistem olarak bana aman amanda bir zevk vermedi. Tek avantajı yaygın kullanımından dolayı banka ve değişik servislerin Android uygulamaları olması ve bunlara güncelleme desteği vermeleri. Keşke aynı desteği WP'ye verseler ben o zaman Androd'e dönüp bakma bile.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, ponçikEnişte, PALA. ve 2 diğerleri
dakamon

dakamon

Üye
Edge İphone lara da geldi. Başka gelmeyen ne kaldı :) ben İphone geçeyim de bizdeki uygulamaların en sorunsuz sürümlerini kullanayım :D

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
dücane

dücane

Üye
Ben gecen hafta Lumia 950 cift sim´i sattim ve Iphone 7 Plus aldim. Insallah önümüzdeki haftalarada Iphone 8 Plus´a gecis yapacagim. 2012 den beri Lumia 920, Lumia 830 ve Lumia 950 kullandim. Aa gel görki hic bir ilerleme olmadi. Simdi kafam rahat. Sadece bu forumda ios bölümü cok geride kalmis, ne muhabbet var ne baska sey. Buradaki muhabbet ve heyecan cok iyidi ama

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Öncelikle x86 mimarisi Androidin yapına uygun değil
intel atom vs ile optimize etmeye falan çalıştı ama çoğu oyun program sorun çıkarttı

İkincisi sen i7 ile ne yapacaksın telefondan diyelim içine koydular
video fotoğraf mı işleyeceksin, 3d render mı alacaksın gidip instagramda facebookda akdaşlarının fotolarını beğenmek için kullanacaksın, boşuna masrafa gerek yok

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve PALA.

Üst Alt