Telefonunu hackleyemeyenler için justhackit burda

Sponsorlu Bağlantılar

SEDATCNC

Üye
çok teşekkürler arkadaşim allah razi olsun..yükledim telefon 5800. Hacklendi sağolasin..

cannn3715

Üye
sertifika hatası verdi

lordkalpsiz61

Üye
Aslında bu basit yöntem çoktandır var ama forumda bulamadım paylaşıyim dedim.
1. Certupdater 2 kez yükleyin.
2. Certhackinstaler sertifikalayıp kurun.
3. Menüde çıkan HackIt ikonunu çalıştırın.
4. Succesfuly hacked yazısı çıkacak.
5. Başarıyla hacklenmiştir güle güle kullanın.

Tüm symbianlar için geçerlidir.

Certhackinstaleri nasıl sertifikalayacagiz ?

nofear515

Üye
Certhackinstaler sertifikalayıp kurun. ne demek arkadaşım bu saten serfıtika almaya calısıyoruz ? hack leme olayı bu deıl mı dalgamı gecıorsun arkadasım sen ?

eraycoskun

eraycoskun

Üye
Beyler hack işlemini geri almanın bir yolu var mı? Birkaç ay önce hack yaptım ve pişmanım.
Hard format ile olmuyor söyleyeyim.

staryum

staryum

Üye
5800 Belle CFW'de denendi. Çalışıyor. :) Sağol bende yapamamıştım sayende yaptım :D

muhammed öztürk

Üye
nasıl sertifikalıyacz ? O programı

sezerasker

Üye
teşekkürler dostum 1 dkikada hack süper :d

esokmen

esokmen

Üye
Teşekkürler kardeşim emeğine sağlık. Hack bu telefonlarda çok önemli performans açısından. Bazı arkadaşlar korkuyor da hiç şüphe etmeden yapsınlar. Teşekkürler

KALE_7

Üye
certhack programını kurarken sertifika hatası diyo nasıl olcak

reis8001

Üye
arkadaşlar tlf'u hackledigin zaman ne oluyo amacı ney yani bunun

omerr_akcay

Üye
Ben u5i vivaz kullanıyorum programı tele yükledim ama açmıyor???

burakicyar

Üye
teşekkürler :)

yildiz58

yildiz58

Üye
teşekkürler..

Till_Lindemann

Till_Lindemann

Üye
Yav sertifika ahatası almama için hackliyoruz telefonu sen sertifikasız hack programı koymuşsun nasıl atıcaz bunu telefona ???

goralland55

goralland55

Üye
Yav sertifika ahatası almama için hackliyoruz telefonu sen sertifikasız hack programı koymuşsun nasıl atıcaz bunu telefona ???

Kardeş burada bu programin sertifikalı hali var http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-sistem-modifikasyon/5800-kolay-hack-kesin-cozum-702174.html#post5331018

Azadijan

Üye
allah belasını versin bu symbianın yeter be yeter 5 saattir bilgisayar başındayım |-) neler indirdim neler ulan :S bi c5 i hackleyemedim bundada olmadı sertifikasını yaptım güvenilmeyen kaynaktan gelen... sertifika hatası verdi buda son umudumdu lanet olsun nokia ya yeter :allalla::allalla::allalla::nono::nono::nono: :S
önceki telefonumu (n 73) 1 kerekte hello ox ile halletmiştim bu nedir arkadaş ya bu nedir ya :S
bütün helloox ları denedim kurulmadılar zaten ..
:angry::angry::angry::angry: :vur:vur:vur:vur:bann::bann::bann: :ah:ah:off::off::off::off::off:

Hay Allahını seveyim senin lanet olsun ki ne olsun. Nokianında diğer tüm cep telefonlarının da kökü kurusun...

- - - Eklendi - - -

Kardeş burada bu programin sertifikalı hali var http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-sistem-modifikasyon/5800-kolay-hack-kesin-cozum-702174.html#post5331018

Yok dostum oaraya da yazdım ama ordaki programada sertifika hatası veriyor.

Üst Alt