Telefonu Kırcam Artık Lütfen Yardım Edin. (Çözüldü)

Sponsorlu Bağlantılar

agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu Kırcam Artık Lütfen Yardım Edin. (Çözüldü)
SA Telefonum S6 920F Telefonuma ROM Yüklemek İçin Odin İle TWRP Yükledim Recovery Modunu Açtığımda Seçtiğim Hiçbir menü Asıl işlevini yapmıyodu. Yani recoveryde installe bastıgımda farklı menü çıkıyodu neyse dedim çıktım bu kezde telefonum sürekli s6 yazısında açılıp açılıp kapandı böyle olunca odinden yeni rom kurdum telefonum açıldı ama ekteki videoda gördüğünüz gibi kaldı telefonum lütfen yardım edin ALLAH razı olsun Aeolun.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Konu yanlış yerde ise kusura bakmayın.

Son düzenleme:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Konu başlığını ve mesajı düzenleyiniz, tamamı büyük harf kullanımı bağırmak anlamına geldiği için forumumuzda yasaktır.

• Beğen
Tepkiler: Jan
agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
küçük harf kolayda konu baslıgı ne olması gerekiyo onu anlamadım onudamı küçük yapıyım
Bilen yokmu lutfen yardım edin

agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
Tsk ed. Kb yazamiom tuslar karisık

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Sorun değil ben de çok kurcalarım telefonu bir dahakine dikkatli ol konu da benim konu zaten bende telefonu bozmuştum bu yöntemle düzelttim inşallah işine yarar. :)

agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
Isteyim ins olur
kardesim bu dedıgın yöntem bende işe yaramadı başka ne yapmalıyım

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
dokunmatik bozulmuş olabilir

agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
dokunmatikte sıkıntı yok tamamiyle yazılım hatası bence yüklediğim twp de öyleydi ben bilmeden yanlış bşylere bastım twrpden sonra böyle oldu

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
O zaman yapacak bir şey yok kardeşim servise vereceksin. Geçmiş olsun.

bmw_m6

bmw_m6

Üye
senin dokunmatik ters basiyor, benimde basima gelmisti note2 cihazimda ,naptim hatirlamiyorum bakayim bulursam paylasirim.

agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
lütfen bmw kardeşim bi el at aramadığım yer kalmadı dediğin gbi ters basıyo max_18 kardeş kiesi denemeye çalısıyorum suan kiese bağlanmıyor yalnızca cihazın sahibi kiese bağlanabilir lütfen cihaz sahibi hesabına geçiş yapın diyor

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
lütfen bmw kardeşim bi el at aramadığım yer kalmadı dediğin gbi ters basıyo max_18 kardeş kiesi denemeye çalısıyorum suan kiese bağlanmıyor yalnızca cihazın sahibi kiese bağlanabilir lütfen cihaz sahibi hesabına geçiş yapın diyor
Kardeşim download moduna alabiliyorsan telefonu smart switch ile her türlü orjinal yazılımını kurabilirsin sen orada anlatılanları yapamamış olabilirsin.

bmw_m6

bmw_m6

Üye
yapman gereken .Dial *#2663# in the dialer and update the thouch screen penal firmware by selecting 'TSP FW update (General)' button.

videoyu izle nasil yapacagini anlatiyor.
edit: benimde basima s6 ile gelmisit note 2degildi sanirim.

• Beğen
Tepkiler: Tek Bilgin ve agoguzhan
agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
odinle rom kuruluyor download mode alınıyor hiçbir sıkıntı yok sadece heryer ters basıyor senındier konunda olanı yaptım ordan baska bsy denemedım orda anlattıgın gbı model serı no felan gırıp yenı yazılımı ındırdı kurdu ama olmadı :S

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
İnşallah arkadaşın paylaştığı video ile sorununu çözebilirsin. Ben çok telefon bozdum rom filan kurdum da, arkadaş bir insan telefonunun dokunmatiğini nasıl ters çevirtir anlamıyorum :D :D

• Beğen
Tepkiler: köprülü
bmw_m6

bmw_m6

Üye
odinle yazilim atmayla duselmes senin TSP FW guncellemen lazim.

bmw_m6

bmw_m6

Üye
videoyu izledinizmi? sizin ekran ters bastigindan ters islem yapacaksin yani sen * basacaksin ama tel # yazicak ve tek seferde yaz yani yanlis yazinca silme ve devam etme olmasin. yine acilan menudede tes basacaksin .

agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
o kodu normalde yazdım direk bastgımda tersine ne rakam geliyosa oda o menüyü açmıyo

Üst Alt