Telefonu Elinize Almadan Bilgisayardan Ekranı Görün ve Kullanın N73 (Anlatımlı)

Sponsorlu Bağlantılar

asfa

asfa

Üye
teşekkürler dostum baya bi emek vermişsin

kartal076

kartal076

Üye
:oke:

misteryomas

misteryomas

Üye
bağlantıda telefondan bluetooth seçimi yaptım. telefondan ayarlar tamm ama programı bilgisayardan açınca ayarları nereden yapıcam. bekledim tlefondan bağlanmasını bağlanmıyor.

kemal21

kemal21

Üye
once pc suite moduyla bağlanın. pc suite gerekmio bilgisayarda.. sonra telefondan bağlanın.... bende crakı yapamadım

--------------- Ekleme ---------------

biri ***** i anlatabilir mi?? bende "-" diye bir dosya çıkmıyor. *****. var içindekilerini cıkarttım ama yine e olmuyor....

kemal21

kemal21

Üye
crackın neden "-" olarak çıktığını (krak mı desem :D) anladım simdi :D

boac12

Üye
(cihaz n73) pcdekı programı acıyorum ekrana bi tel. resmı bıde leptop resmı yanındada pleas connect your phone yazısı cıkıyor telefondan acıyorum programı connect dıyorum usb/****** secenegını secıyorum contıne dıyorum ekranda bırsey donuyor connecting yazıyor teli pc suıte ıle bagladım pcye ama bı turlu baglanmıyorum bu cragide yaptım neden boyle oldu anlamıyorum :S

ManiaQ Asik

ManiaQ Asik

Üye
ellerine saglik cok saglam bir programm n95de de calisiyyoor...

lord74

lord74

Üye
ahahah yaptım süerp bi alet :D

06reis

Üye
Usb kabloosu sorunlu poldugundan ağız tatıyla kullanamadım :(

Favorite

Favorite

Üye
Bu program gerçekten süper çoook teşekkürler.

hasanhuseyin46

hasanhuseyin46

Üye
arkadaslar ben calistiramadim yaa

N95''de dosya bozuk diyo

programi bilgisayara yukledim= o tamam

ama telefona programi yukleyemiyorum

--------------- Ekleme ---------------

iki tane uygulama var

ikiside hata veriyo

havvaam

Üye
[ımg]http://img521.imageshack.us/img521/7070/tryemlk3.jpg[/ımg]

[sıze=4]ımageexpo developer edition 3.4.3 full ******* n73 (telefon ekranını bilgisayarda gösterir ve bilgisayardan telefonunuzu kullanabilirsiniz)

nokia 3250 (s60 3rd edition)
nokia e60 (s60 3rd edition)
nokia e70 (s60 3rd edition)
nokia n73 (s60 3rd edition)
nokia n80 (s60 3rd edition)
nokia n91 (s60 3rd edition)

n73 te denendi %100 çalışıyor
[/sıze]

[ımg]http://img224.imageshack.us/img224/8056/telsu5.jpg[/ımg]

[sıze=4]kurulumu : Ilk önce indirdiğiniz dosyanın içinde olan "ımageexpodeveloperedition_3.4.3" isimli programı bilgisayarınıza yükleyin, kurulum sonunda programı çalıştırmayın çünki ***** yapıcaz, daha sonra yine indirdiğiniz dosyada bulunan "sysopendıgıa.ımage.expo.dev.edition.v3.4.3.s6 0v3. Symbianos9.1.*******-binpda" klasörüne girin burdan "*****" klasörüne girin "imageexpodev" isimli dosyayı kopyalayın ve "c:\program files\sysopen digia\ımageexpo developer edition\lib" içerisine yapıştırın ***** işlemide tamamlandı, son olarak telefonla bilgisayarın bağlanması için gereken yazılımı telefona yükleyelim indirdiğiniz dosyadaki "sysopendıgıa.ımage.expo.dev.edition.v3.4.3.s6 0v3. Symbianos9.1.*******-binpda" klasörüne girin "ımageexpodeveloper_s60_30_3.4.3" yazan programı telefonunuza yükleyin ve çalıştırın daha sonra masaüstündeki "ımageexpo developer edition by sysopen digia" programını çalıştırın telefondan ne ile bağlanacaksanız onu seçin örneğin ben usb ile bağlatıyı telefondan seçtim ve bağlandım. Hepsi bu kadar[/sıze]

[sıze=3]
[/sıze]

20 mb
nasıl olacak

ibrahim1905

Üye
çalışıyor teşkler güzel paylaşım

Emre-45

Emre-45

Üye
N95 de çalışıyor.Teşekkürler...

mustimusti

Üye
arkadaslar hepsını kurdum fakat beklıyorum beklıyorum halen baglanacak pc demı problem var bılmıyorum vısta da calısıyormu bılgısı olan varmı

ubs_cemil42

Üye
Arkadaşlar e65'de calısıyormu?

HeLL1993

Üye
please connect your phone dio bekliyo bu ya ... cihazım n73

meteorlift

meteorlift

Üye
öncelikle tesekkür ederim bu paylasımın için .... ama ne işimize yarıycak onu anlamadım bize getirisi nedir ? örnegin teldeki oyunları pc de oynayabilicekmiyiz ? ve baska ne işimize yarıycak onuda anlatırsan hem ben hemde arkadaslar bilgilensin !!!

tokim

Üye
eline sağlık program için ama
(anlatım tam bir rezalet)

Üst Alt