Telefonu bilgisayara bağlama sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
chezque

chezque

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu bilgisayara bağlama sorunu
Yahu arkadaşlar bu Galaxy S i9000'i nasıl tanıtacağım bilgisayara? İnternette bir şeyler buldum ama anlamadım hiç vallahi. Telefonu usb kablosu ile bağlıyorum bilgisayara aygıt bulundu diyor, sonra bulunamadı diyo baıyorum X işareti var yanında MTP hatası diyor. ne yapmam gerek acaba? Windows 7-32bit kullanıyorum. Forumda da bir kaç tane gördüm ama anlamadım ne yapacağımı kendim açayım dedim bir başlık.
---------------------------

arkadaşlar gerçekten kusura bakmayın. N900 kullanıyordum. onda direk takınca algıladığından öyle olacak sandım. samsung'un sitesinden kies diye bir program aracılığı ile bağlanılıyormuş sanırım. onu yüklüyorum şimdi. umarım bu MTP olayı bu şekilde halloluyordur.

yalcin.burak

Üye
arkadaslar bu yonetıcınıın bana zıttımı war :D bn de konu actım bu konuyu acan arkadastan daha once ama hala yaynlanmadı

CasuS_87

CasuS_87

Üye
evt kardeşim kies yükleyince görüyor :) bende wonderı aldığımda korkmuştum usb kablosu bozuk mu diye :) ama kiesi yükleyince gördü hemen :)

chezque

chezque

Üye
    Konu Sahibi
tamamdır. oldu :) insan ister istemez sıkıntı yaratıyor olmayınca :) şimdi nedir, ne değildir nasıl yüklenir kurcalayayım.

bir şey daha sorayım başlıkla alakasız ama şimdi telefondaki android sürümü gingerbread sanırım. i9000'de ics orjinal olarak yok mu? ya da en son ne var acaba?

arpej60

Üye
samsung galaxy nexus gt 19250 marka telefonum var,

kiesi pc ye yükledim ve usb kablosu ile pcye bağlanamıyorum... aygıt bağlanıyor yazıyo ama bağlanmıyor.

yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt