Telefondan silinen dosyaları geri getirmenin bir yolu var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

geographerr

geographerr

Üye
    Konu Sahibi
Telefondan silinen dosyaları geri getirmenin bir yolu var mı?
Merhaba arkadaşlar, birkaç gün önce telefondan silinmiş birkaç fotoğrafı -ki çok önemli- geri getirmem lazım nasıl yapabilirim?
Not:Her yolu denemeye hazırım.
Notun notu: Recuva, data recovery programlarını denedim ancak pc telefonu taşınabilir aygıt olarak görüyor ve bu nedenle program da telefonu görmüyor ne yapabilirim?
Notun notunun notu: Telefonum Galaxy S3 Mini.
Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
Kardesim un delete for root isminde bi pro var tele kuruyon silinen.leri getiriyo ama onun bi eklentisi var google playda ucretli ama blackmarkette bulamiyorum o eklentiyi bi bulsam ah.paylasacam hemen

geographerr

geographerr

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim un delete for root isminde bi pro var tele kuruyon silinen.leri getiriyo ama onun bi eklentisi var google playda ucretli ama blackmarkette bulamiyorum o eklentiyi bi bulsam ah.paylasacam hemen

eklentisi olmadan paylaşabilir misin kardeş illa olmazsa olmaz mı o eklenti?

- - - Eklendi - - -

root yetkisi istiyor bu program ayrıca programın ismi Undelete for root. Başka bir yol yok mu?

TheMadness

TheMadness

Üye
Rootsuz olmaz sanırım

ibrahim19031997

Üye
Kardeşim dosyalarıma gir ayarlardan gizli dosyaları göster de DCIM ın içine gir orda .t ilebaşlayan bi dosya var orda yoksa arkadaşın dediği programı bulmaya çalış

• Beğen
Tepkiler: hedi0855 ve pRinceOfpeRs
Nurlan333

Nurlan333

Üye
Ben bazı programları denedim amma silinen resimleri gero getiremedim. Yardımcı olurmusunuz?

geographerr

geographerr

Üye
    Konu Sahibi
Ben bazı programları denedim amma silinen resimleri gero getiremedim. Yardımcı olurmusunuz?

Ben nasıl yaptığımı anlatayım o zaman. :)
Öncelikle bilgisayarında Recuva isimli veri kurtarma programı olsun.
İkincisi de hafıza kartını bilgisayarın görmesi için bir kart okuyucuya ihtiyacın var. Telefonu usb kablosuyla bağlarsan programların birçoğu telefonu görmüyor.
Neyse bunları yapınca gerisi programa kalıyor zaten. Hadi bakalım kolay gelsin. ;)

blacktalon

blacktalon

Üye
benimde basima gelmisti birazini kurtarmistim pcye baglayip recovery programlariyla oluyor ama silindikten sonra telefona yada sd karta birsey yuklememelisin ne kadar yuklersen kurtarma sansin duser

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Evet banada lazım bazılarını denedim bazıları çalışmıyor

• Beğen
Tepkiler: ahmet817

kops

Üye
bende samsung kullanıyorum recuva ile kurtardım aşağıda anlatmışlar

thedevils4

thedevils4

Üye
beyler dediklerinizi yaptım programı yükledim ancak nereyi taratacağımı seçerken telefonumu seçicem tel bu arada s4 bilgisayarıma giriyorum yereldisk c var d var ama s4 yok bilgisayarıma giriyorum masaüstünden ordada taşınabilir media aygıtı olarak görüyor acaba ondan ötürümü bugün arkadaşlarla resim çekiniyordum sildiğimi hatırlamıyorum ama silmişim yani silmediysem nasıl gitti 50 tane resim hepside hatıra canım sıkıldı saat 2 den beri nasıl telefonu aratıcam hafıza kartında değildi öyle olsa dediniz gibi okuyucuya yerleştirip halledicem işi ama olmadı işte bi çözüm bulamadım yardımcı olurmusunuz

m1kart

Üye
arkadaşlar bende c600 var symbian s60 v5 sanırım yanlışlıkla gecen hafta ki fotolarım gitti symbian için pro önerebilecek var mı :(

hedi0855

Üye
Kardeşim dosyalarıma gir ayarlardan gizli dosyaları göster de DCIM ın içine gir orda .t ilebaşlayan bi dosya var orda yoksa arkadaşın dediği programı bulmaya çalış

Karedeşim nasıl geri yüklemez onu söylermiş in

aksitman

aksitman

Üye
Kardeşim iosta şu program işe yarıyor ben kullandım apk için varsa sende kullan 'iphone data recovery'

bnymnakti

Üye
Mrb arkadaşlar. Applock programına fotoğraf yukledim ama silinmiş bulamadım. Geri getirmenin bi yolu var mi? Lütfen yardımcı olur musunuz?

Misafir

Arkadaşlar merhaba benim bugün çok fazla fotoğrafım silindi onları geri yüklemek istiyorum kartta değildi telefonun hafızasındaydı ama benim telefonumu usb ile bağladığımda bilgisayarım görmüyo kesinlikle hiç bir bildirim gelmiyo düzeltmeye çalıştım ama olmadı ne yapailirim s3 mini kullanıyorum.

serdar121212

Üye
İnceleyin.

kadikoy

kadikoy

Üye
root lu tellerde ,silinen resimleri geri getiren program

sayfada

Üst Alt