Uygulama telefondan baglanilan wifi'yi bilgisayara aktarmak

Sponsorlu Bağlantılar

babyshoot

babyshoot

Üye
    Konu Sahibi
telefondan baglanilan wifi'yi bilgisayara aktarmak
Arkadaslar komsumuzun wifi baglantisindan baglanmak istiyorum. Telefon belli bir yerde baglantiyi yakaliyor. Fakat bilgisayar gormuyo. Bende telefondan baglandigim wifi baglantisini bi sekilde hotpost yapar gibi paylastirmak istiyorum. Var midir boyle bisey. Yardimci olan herkese simdiden tesekkurler...

Moto_G

Üye
Arkadaslar komsumuzun wifi baglantisindan baglanmak istiyorum. Telefon belli bir yerde baglantiyi yakaliyor. Fakat bilgisayar gormuyo. Bende telefondan baglandigim wifi baglantisini bi sekilde hotpost yapar gibi paylastirmak istiyorum. Var midir boyle bisey. Yardimci olan herkese simdiden tesekkurler...
Android in wifisini masa üstü pc de kullan - MaxiCep denedinmi?
birde kies de var sanırım bu özellik

erhanyavuz91

erhanyavuz91

Üye
Umarım böyle bir yazılım vardır (APK olarak) .

babyshoot

babyshoot

Üye
    Konu Sahibi
Telefon wifiden baglaniyor onun icin telefonun baglandigi wifiyi bilgisayardan da kullanmak istiyorum. Atkadasin dedigi gibi belki boyle bir apk vardir. Telefon kendi sebeke internetini hotpost yapiyor. Ben telefonun baglandigi wifiyi hotpost yapmak istiyorum. Biliyorum cok sey istiyorum..

Superfan

Superfan

Üye
Bende aramıştım ama bulamamıştım. Ama şöyle bir durum. Mesela benim telefonumun dahili olarak hotspot ayarı var. Wifi bölümünde. Mesela wifi açıkken wifi hotspot açtığımda ilk önce wifi kapanıyor. Sonra hotspot açılıyor.Hotspot açıkken de wifi açmak için bastığımda hotspot kapanıyor, sonra wifi açılıyor.

Anlayacağın hotspot ile wifi aynı anda çalışmıyor. O yüzden bu dediğin şey olacak bir şey değil gibi gözüküyor. Ama var mıdır bir çaresi bilmem.

babyshoot

babyshoot

Üye
    Konu Sahibi
Haklisin hotpost acilirken wifi kapaniyor. Mantiksal olarak izin vermeyecek gibi.

Üst Alt