telefonda online oyun oynamak

Sponsorlu Bağlantılar

Heroata

Heroata

Üye
arkadaşlar hiç böyle şeylerle uğraşmayın.kısası var çünkü adım adım anlatıyorum: 1_ilk olarak klosor seceneklerinde görünüm menüsüne glin orda dosya uzantılarını gizle diye bir seçenek var orda tik varsa kaldırın ve tamama basın ve çıkın.(eğer tik yoksa ellemeyin) 2_eger indırdiniz oyunu teliniz desteklemese uzantısını degişmek yeter nasıl olsa içindeki içerik aynı, şimdi kendi telimden örnek veriyorum_benim tel jar uzantılarını desteklemekte şimdi diyelim usd uzantılı bir dosya uzantı gizlemeyi kapadımız için .exe .bin gibi uzantıları görürüz.daha sonra oyun dosyasına sag tık ve adlandır diyoruz .usd yazıyor diyelim sonunda benim tel java destekli oldugu için sonunu .jar yapıyorum ve enter hata çıkarsa evet diyin ve telefonunuza atın keyfini çıkarın...(arkadaşlar bu yöntem her dosyada çalışck diye bişi yok ama bnim dendimlerde oldu kg) teşekkür yeter ellerim agırdı telden yazdm..

böyle bir şey imkansız :D çünkü telefonun sistemi ne uzantısı destekliyorsa onu çalıştırır ayrıca senin dediğin .ext sorununda ise yarar

Vepiharun

Üye
Age of' un türkçe versyon varmı yha böle hiç bişey anlamıyorunda

Darkwiz

Üye
bana gore en kral oyun tibiaME bu arada azcik age of tan bahsedin

frabelez

Üye
Üstelik TibiaME Yi PC Dende Oynayabilirsiniz!

sekajmer

sekajmer

Üye
Size Tavsiyem Cepten Online Oyun MMORPG Hemde Bilirsiniz Metin2 Ve Knight Onlinenin Cep Sürümüdiyebiliriz. Siteyi Vereyim Gözatın. Site:

ahmet75753

Üye
nokıa asha 302 ıcın onlıne oyun varmı varsa lınk atın

sahinbayram

Üye
bende metin2 mobile var ama vindovs mobilede nokia lumia da

hepimusinsanus

Üye
anrufeni android çalıştırır mı? Nerden indirebilirim link atar mısınız

frabelez

Üye
Arkadaslar TibiaME Bildiginiz Metin 2,Kngiht gibi Oyunların Telefon Sürümü Gibi Birşey.
Ve Bütün Telefonlarda Çalışmakta!
ht tp://w w w .tibiame .co m/?section=download&lan=en&markup=xhtml
Bu Adresten Telefonunuzu Seçip Ona Göre İndirebilirsiniz!
boşluğu yi silin

degetla45

Üye
tibiame :)

murattix35

Üye
ARKADAŞLAR BEN LEGEND ONLİNE OYNUYORUM.AMA ANDROİD TELEFONUMDA BAĞLANDIĞIMDA FLASH PLAYER HATASI ALIYORUM.BUNUN BİR ÇÖZÜMÜ VAR MI ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

funk141494

funk141494

Üye
warspear online metin 2 ye benzer