Telefona Format Atmak & Fabrika Ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

gokhan3505

gokhan3505

Üye
*#7370#ile atarsan programlar silinmez soft format bu ancak arkadasın en son anlattıgı sekilde format atarsan her şeyi silersin menüdeki hepsini tekrar yüklemen lazım o yüzden zorda kalmadıkca atmamakta fayda var en temizi fabrika ayarları ya da 7370 li olanı yapmak ben c7 ye yaptım tertemiz oldu telefon ve de hızlandı

mehmet7126

Üye
benim telefonum nokia n95 V 31.0.017 telefonu fabrika ayarlarına döndürsem bu sürümü aynı kalır mı?

dewran49

Üye
Nokia 3600 slide kullanıyorum, format atacam ama bu söylediğiniz yollar bir işe yaramadı bunlar dışında ne yapabilirim?

baho2005

baho2005

Üye
ya vodafone 547 kullanıyorum fabrika ayarlarına dönecem eski şifre dio öle bi şifre koymadım ben acaba oraya girmem gereken şifre nedir bilen varsa sölesin tşkler...
Vodafone 547 reset yada fabrıka kodu 1122 dir arkadaşlar

skarakas52

Üye
Arkadaşlar Nokia C07 için format nasıl atılır yardımcı olursanız sevinirim

emredrmn

Üye
nokia E63 e nasıl atılıyor formatting yazısı cıkmıyor

murat-65

Üye
slm arkadaşlar nokia n82 kullanıyorum güvenlik kodunu unuttum nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz teşekkürler..

Baskentliia

Baskentliia

Üye
:tşk:

takosa06

Üye
Ya arkadaşlar benim telefonum nokıa 6288 telefonuma format atamıyorum , atmam gerekli çnkü kendi kendine kapanıyor açılıyor telefoncuya götürmem lazım biliyorum ama şu anda oturduğum yerde telefoncu bulmam imkansız lütfen yardım edin .s

cevirmeligencim

Üye
cok acill yardim gerekiyo ustalar benim tel nokia E71 telefon kafayi yedi kendiliginden acilip kapaniyo bataryayi cikariyorum geri takinca telefon kendiliginden aciliyo daha acma tusuna basmadan cok zor durumdayim acil yardiminiz gerekiyor lütfenn yardim edinn

az-maraz

az-maraz

Üye
e71 de oluyormu

esokmen

esokmen

Üye
Teşekkürler kardeşim paylaşımların çok kaliteli.

ergin-67

Üye
nokıa 2330 telefonum var ve şebeke sorunu yaşıyorum internete bağlandım bir süre sonra şebeke gitti arada geliyor ama arama yapamıyorum bağlantı hatası veriyor. ve şu anda hiç şebeke yok. şebeke çekim yerinde x işareti var. verdiğiniz format yöntemlerini denedim bu formatlar benim telefona uyumlu değil yardımcı olursanız sevinirim...

yussuff65

Üye
6600 nokıa telime yeni yazılım atılması gerekiyor bazı menüler açılmıyor

somurtukk

somurtukk

Üye
tsk

bejne

Üye
sLm aRKaDaşLar Bnde " nokia k72+ " cep telefonu var ama kamera açılmıyo kameraya qirince kamera hazırdeqil diyo... fabrika ayarlarına qötürecem ama şifresini bilmiyorm

nokia k72+ die qeçiyo telin arkasında ama e72 nin aynısı e72 spotu...

halilvural54

Üye
aynı şikayet bizdede var. nasıl halledebildin mi mi bizede yardım cı olurmusun .....

- - - Eklendi - - -

aynı şikayet bizdede var. nasıl halledebildin mi mi bizede yardım cı olurmusun .....

- - - Eklendi - - -

lg gm735 kullanıyorum. ses dosyaları bozuk, zil sesleri çalışmıyor. yüklediğim şarkılar da çalışmıyor. format mı atmam lazım fabria ayarlarına mı dönmem lazım? bir de bunları nasıl yaparım??

yardımcı olabilecek varmı acaba ??????????

15Mehmet15

Üye
birşey sorucam nokia 6680 kilit kodunu bilmiyorum nasıl bulurum telefoncuya gitmeden

Üst Alt