Telefon Tavsiyesi Telefon seçimi konusunda kararsız kaldım

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
android gibi serbest isletim sistemi bulamazsin uygulamalarda cabasi . wp de her istedigin programi bulamazsin benden soylemesi

• Beğen
Tepkiler: DDorlion
lolaman

lolaman

Üye
730-830 un fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
4.4 güncellemesini alamayan amiral modeller varken ne andro telefonu allahını seversen ?
Bizde en kötü 512 mb ramli telefonlar resmi sürümü alıyor.
Andro da yok custom rom kur , yok launcher yükle demeyin !!! Son kullanıcı olarak bizler telefona hizmet etmek zorunda değiliz ki ! Eşşek yükü para verdiğiniz cihaz bize hizmet etmeli.
Yağız arkadaşım sen bekle bence. Yeni cihazlar tanıtıldığı zaman net fikir sahibi olursun. Belki bir süpriz yapıp amiral bir model tanıtılabilir yakın zamanda.

• Beğen
Tepkiler: csll ve Yağız Ryan
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
2 gb ram ve 4 çekirdekli bir işlemci taşısaydı tadından yenmezdi ama o kadar güçlü bir cihaza benzemiyor.Gerçi kamerası 925 den iyi gibi geldi ama
Kamerası iyi tabii ki. RAM 2 GB, ekran HD, Spandragon 800 işlemci söylentileri var.

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
    Konu Sahibi
Android almıcam maalesef :-)

csll

csll

Üye
Bence lumia 1520 şu an için gayet iyi bi tercih olur. Snapdragon 800 de öyle kolay kolay eskiyecek bi işlemci değil bilesin. Snapdragon 801 le arasındaki tek fark saat hızı oda fark denecek kadar bile değil

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
    Konu Sahibi
Bence lumia 1520 şu an için gayet iyi bi tercih olur. Snapdragon 800 de öyle kolay kolay eskiyecek bi işlemci değil bilesin. Snapdragon 801 le arasındaki tek fark saat hızı oda fark denecek kadar bile değil

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
Ama daha iyisini almak varken neden eskisini alayım ki gibisinden düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
    Konu Sahibi
Telefon olunca sabırsızlanıyorum ama dayanabilirim 2015 başına falan :)

• Beğen
Tepkiler: csll