Telefon sanki engellenmiş gibi hiçbişey açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

FRVRextreme

Üye
    Konu Sahibi
Telefon sanki engellenmiş gibi hiçbişey açılmıyor
Beyler ben daha öncede vardı bu sorun ama pek dert etmemiştim şimdi büyük dert olmaya başladı başıma telefonun ses kısma tuşu bozuktu o yüzden tavsiyenizle quick boot u yükledim sorunsuz çalıştı ama recovery ye girdiğimde ünlem işaretinde kalıyor çok uzun süre beklememe rağmen açılmadı bootloader a bastığımdaysa kırmızı M işaretinde kalıyor hiçbi değişiklik yok telefondan fabrika ayarlarına dön dediğim zamanda kalıyodu beklememe rağmen hiçbir işlem yapmıyordu bu işte bir iş var ama yardım edin lütfen teşekkürler

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
servis yada garanti lazım ona

FRVRextreme

Üye
    Konu Sahibi
garanti çoktan pert oldu servis te bilmiyorum başka çaresi yok mu bunun

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ses kısma bozuk ise recovery açılmaz galiba fabrika ayarı yaptın mi

FRVRextreme

Üye
    Konu Sahibi
dediğim gibi fabrika ayarına döndürmek istediğimde bekletiyo ama ben derse girerken başlatmıştım 40 dakika boyunca bekledi ama hiçbişey yapmadı geri dediğimde hemen çıktı recovery kısmına geldiğinde de ünlem işaretinde kalıyor kitlenmiş sanki
kimse bilmiyormu çözümü :(

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
telefonun içini aç bi belki kir dolmuştur tuşun oralara. eger temizse sorun metalde olabilir metali çıkar oraya başka bi metal tak. evde eski veya bozuk bi telefon varsa onun tuşlarından alabilirsin bu metali.
Muhtemelen metalin ömrü doldugu için içine çökmüştür o yüzden çalışmıyodur ses tuşu.

Üst Alt