Telefon Tavsiyesi Telefon Önerileriniz

Sponsorlu Bağlantılar

VarsakLi07

VarsakLi07

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Önerileriniz
Arkadaşlar ben yeni bir telefon almak istiyorum sizlerin fikrini almak istiyorum.
Aradığım özellikler:
donma kasma olmasın, internette hızlı olsun, şarjı birgün gitmeli, ekran en az 5inç olmalı tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçem 2000 civarı

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
lg g3 32gb

• Beğen
Tepkiler: VarsakLi07
fk555897

fk555897

Üye
2.000 TL civarındaki bütün telefonlar istediğin özellikleri karşılar. Bence hangisi hoşuna giderse onu al.

• Beğen
Tepkiler: mycom
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Z2 al verdiğin paray değsin. Yada M8.

0MG90

0MG90

Üye
Z2 veya M8.

VarsakLi07

VarsakLi07

Üye
    Konu Sahibi
s5 nasıl arkadaşlar ?

yusuf1998x

Üye
samsung pişmanlıktır bulaşma. G3 çok hoş bir telefon. senin ihtiyaçlarını karşılar

VarsakLi07

VarsakLi07

Üye
    Konu Sahibi
bakalım alacağım yerde varsa g3 alırım yoksa s5 büyük ihtimal

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
O fiyat segmentinde alacağın her telefon hızlı olur.Tasarım hangisinin hoşuna gidiyorsa onu al.Alacağın telefon +2000 Tl olacak.Güncelleme desteği devam etsin bir sene sonra arka plana atılmasın.Lg'nin güncelleme konusunda geçmişi biraz kirli.Akıllandı mı bilmiyorum.Samsung öyle zaten.Benim tavsiyem android için Htc One M8 veya Sony Xperia Z2.Windows Phone için Lumia 1520.Karar senin :)

VarsakLi07

VarsakLi07

Üye
    Konu Sahibi
z2 piyasaya çıktımı

azsxd

azsxd

Üye
Note 3 al keyfine bak ;)

Respect60

Respect60

Üye
LG G2

VarsakLi07

VarsakLi07

Üye
    Konu Sahibi
g3 de dokunmatik hassas mı arkadaşlar kullanan varmı hiç ?

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Şuan her telefon kapasitif ve hepsi aynı şekilde hassas merak etme

Türe

Türe

Üye
Şarj iyi olsun istiyorsan kesinlikle One M8 öneriyorum. Çok iyi bekleme süreleri veriyor.

Moto_G

Üye
M8 bencede süper diğer telefonlarla karşılaştırılamaz bile bence :)

yusuf1998x

Üye
Kardeşim orda başka diolar burda başka orda yazmayanlar bazılar geliyor o yüzden biraz acilde :):)

bence ikinci el paranı biraz daha arttırıp nexus 4 al. sana tam gider. ama sıfır düşünüyosan discovery moto g T50 olabilir. lumia düşünürsen 630 olabilir. ikinci el 920 alabilirsin

Üst Alt