Uygulama Telefon Kapalı İken Çalan Alarm Var Mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Telefon Kapalı İken Çalan Alarm Var Mı ?
Merhaba arkadaşlar , bende kronik bir bağımlılık var . Telefonu yatmadan önce alarmını ayarlayacağım ve telefonu kapatacağım . Telefon alarm zamanı gelince açılacak ve alarm çalacak . X2-00 da vardı bu olay kocaman Nokia 6 da (Hayallerim yıkıldı) yok . Bildiğiniz bir uygulama var mı ? Bunu gerçekleştirebileceğimiz ?

• Beğen
Tepkiler: Tek Bilgin

Cadillac34

Üye
Nokialarda olması lazımdı. Android'dekilerde var mı yok mu bilmiyorum.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Bunu yapamayan Nokia modeli zaten yok.
3310 bile olsa, telefon kendi açılır ve alarm çalar.

Bildiğim kadarıyla bu özellik android işletim sisteminin bir eksikliği olduğu için hiçbir modelinde yok.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
Android de benim de bildiğim kadarıyla yok malesef.
Bilen varsa bulan varsa paylaşırsa sevinirim fakat ben bilmiyorum. Aramıştım bi ara :)

• Beğen
kolombo28

kolombo28

Üye
Gm diskovery de vardı bu. Özellik naguatda yok kaldırılmış çok saçma.

• Beğen
supragt

supragt

Üye
Ben de akşamları telefonu mutlaka kapatırım. Zenfone 2 için bir türlü bulamadım bunu.

• Beğen
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Alarm ayarlarında kapalıyken çalma vs. ayarı varsa açabilirsin. Bunun dışında telefonu kapatmak yerine uçak moduna alabilirsin.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Bu uygulamayı buldum. İşe yararmı bilemiyorum. Çalışması için telefonunuzun rootlu olması gerekiyor.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: rear2011, kadikoy, MAERKEK ve 1 kişi daha
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Bu uygulamayı buldum. İşe yararmı bilemiyorum. Çalışması için telefonunuzun rootlu olması gerekiyor.
Sağolun telefona şu aşamada root atamam ama root atabileceğim bir tablette deneyeceğim .

kadikoy

kadikoy

Üye
ilginç hiç düşünmemiştim.işe yarar.teşekkürler.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
serdar@@@

serdar@@@

Üye
Bendeki eski xiaomi de böyle ozellik vardi. Kapaliyken alarmı çalıyordu

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

sirvansir

Üye
xiaomi redmi 5 plus kullanıyorum telefonda bahsettiğiniz özellik var . Alarmı kurup telefonu kapattığınızda otomatik açılıp alarm çalıyor.

• Beğen
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Biraz bakındım telefonda o özellik yoksa uygulamayla yapmak mümkün değil demiş birisi :lac:

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Nokia ya hemen yazıyorum .

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34 ve Silinen Üye 2526643
z.turk30

z.turk30

Üye
Xiaomi mi mix'te bu özellik var.Ama bu işe yarar bir özellik diğer şirketlerin bunu eksik olarak görmemesi bir ayıp..

• Beğen
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Alcatel OneTouch Idol 2, Huawei Acsend Mate 7, Xiaomi Redmi Note 4 gibi Çin üretimi telefonlarda bu özellik vardı diye hatırlıyorum ve hala kullanıyorum Redmi Note 4-te. Telefon alarmdan 2-3 dakika önce kendini açıp alarm çalıyor. Bu özellik sadece Android ile ilgili değil, telefonun donanımı ve kerneli ile de ilgili. Hem donanım desteği olmalı, hem kernelde bunu kullanmak için gereken kod, Android 4.2 den beri bu özellik Android yazılımında zaten mevcut. Eğer telefon belirli saatlerde açılıp kapanmayı destekliyorsa kesinlikle bu özellik eklene bilir (yazılımsal olarak).

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare., z.turk30 ve MAERKEK

Üst Alt