telefon interneti ile tablete bağlanma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

123adil

123adil

Üye
    Konu Sahibi
telefon interneti ile tablete bağlanma sorunu
simdi arkadaşlar 5800 modem olarak kullanıyorum tablet internetï görmüyor görmesi için ne yapabilirim root atmak istemiyorum tablet bozulursa garanti dişi çıkmasıni istemiyorum

ozgur_473

Üye
symbian kullanirken bende ayni sorunu yasamistim rootla cozulen bisey degil malesef

Larock

Larock

Üye
ben de gunlerdir bu soruna cözum ariyorum. Nokiada bulunan joikuspot ile paylasilan interneti android sistemli cihazlarin hicbiri görmuyor. Kisaca android ad-hoc aglari görmuyor yada baglanmiyor. Rootlu androidlerde zt-180 denilen uygulama ile baglanildigi söylense de, ben denedim dun olmadi. Bluetooh ile baglanalim dedik, onun icin de bluevpn adli uygulama varmis. Onu da denedim yine olmadi. Yani androidli cihaz aldigima cok pisman oldum. Telefonumda sinirsiz net var, android denen dandik sistemle ben bunu kullanamiyorum. Internette gunlerdir aramadigim yer kalmadi, sonuc sifir. Simdi memlekete gidiyorum, tablete interneti baglayamayacam malesef. 3 kurus fazla verip ipad almak en iyisi. Hic olmazsa sus olarak almamis oluruz.

ozgur_473

Üye
eger kullandiginiz tablet otg destekliyse direk 3g modem takin tetherla ugrasmayin

123adil

123adil

Üye
    Konu Sahibi
mobile networks var ama tam olarak ne ise yaradigini bilmiyorum

123adil

123adil

Üye
    Konu Sahibi
yok mu bu sorunu çözebilen

CABBAR

CABBAR

Üye
Android symbian'ı görmüyor. Windows ile kullanabilirsin. Tablette kullanabilmek için herhangi bir program da yok :oke:

Lambritsche

Lambritsche

Üye
Ben n8 üzerinden kurulmus joikuspotlu internet agi görmüstüm?!

123adil

123adil

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten başka bir yol yok mu?

Üst Alt