Püf Noktası telefon flaşı ne kadar açık durabilir ?

Sponsorlu Bağlantılar

yusuf1998x

Üye
    Konu Sahibi
telefon flaşı ne kadar açık durabilir ?
arkadaşlar geçen elektrikler kesildi telefonun flaşı yaklaşık 20 dakika açık durdu el feneri olarak. Bu flaşın uzun süre açık durması flaşı patlatırmı veya bozarmı ? ne kadar süre açık durabilir ısınması sonucu cihaza zarar verirmi ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
uzun süre açık olunca patlıyordu kendi içinde sanırım, cihaza zararı olacağını sanmamçok uzun süre

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
bende flas patlayip kameraya vurmustu. foto cekince ışık kameranin onunu kapatiyordu

PesimisT*

Üye
Led flash oldugu icin uzun sure calisabilir. Korkmana gerek olacak kadar kullanamazsin zaten telefonu.

maxirabit

maxirabit

Üye
Tavşan gibu kalırsın 20 dakika flash ı açarsan. 20 dakikalık flash a hiç bir ürün dayanmaz zaten yapamazsin oyle birsey,birde saniyelik ani bir parlakliktir.
Flash ve led ışığın ne demek olduğunu öğrenip,konuyu yeniden açınız.

PriZm

PriZm

Üye
Örnek olarak Note 2 de max parlaklıkta önerilen max led fener süresi yarım saat.Senin cihazdada pek fark olacağını sanmıyorum.

yusuf1998x

Üye
    Konu Sahibi
yani kısacası 10 dakika kadar kullan daha fazla açma yoksa gümler :-)

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
ben geçenlerde eski telefonum Xperia ray de gece yatmadan önce elektirik kesintisi yüzünden feneri açık bırakmış ve uyuya kalmışım. :) sabah saat kaç oldu diye baktım tel açılmıyor şarjı bitmiş çok korktum ama tekrardan şarja koyunca açılmıştı :D

MaxipmaN

Üye
ışık yanarken telefonla oynanmış ve ısınmışsa patlamaya tuz biber ekebilir

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
fk555897

fk555897

Üye
20 dakikada sorun olmaz.

ronruiguu

Üye
Gece uyurken açık kalmış en az 8 saat açık kaldı hiç bir problem yok