Telefon ekranini televizyona aktarma

Sponsorlu Bağlantılar

hardal00

hardal00

Üye
    Konu Sahibi
Telefon ekranini televizyona aktarma
Televizyonh aldik ama telefondaki goruntuyu nasil televizyona aktaririm program varmidir cihaz s2 televizyon lg televizyonun ayarlarinda mincrast var ama nasil kullaniliyor

muratkrm

muratkrm

Üye
Öncelikle hayırlı olsun. Aldığın televizyon LB670 modeli galiba LG nin. S2 de allshare olması lazım veya güncelleme aldıysa screen mirroring özelliği olması lazım. Öncelikle onu bul. Televizyonda ise menü tuşuna bas. Alt menü gelecek en sağdan listeyi devam ettir ve ekran paylaşımı yazan menüyü aç televizyon adı ve bağlantıya hazır olduğunu bildiren bir ekran gelecek. Allshare araması yap veya bir video oynat ve sol üstten allshare ikonuna tıkla telefondan. Liste gelecek ve televizyonun görünecek. Seç ve izlemeye başla...

• Beğen
Tepkiler: hardal00
hardal00

hardal00

Üye
    Konu Sahibi
Isin ras gitsin allshare vardi ama ne isr yarar bilmiyorduk simdi ogrendik saolasin

• Beğen
Tepkiler: muratkrm

Casdee

Üye
Diğer yöntem HDMI,Miracast ve Chromecast için ayrı donanımın olması gerekiyor diye biliyorum.

• Beğen
hardal00

hardal00

Üye
    Konu Sahibi
Diğer yöntem HDMI,Miracast ve Chromecast için ayrı donanımın olması gerekiyor diye biliyorum.
bu minecrast olayını bilmiyorum ben televizyonda varda bu telefona nasıl aktıralacak

Casdee

Üye
bu minecrast olayını bilmiyorum ben televizyonda varda bu telefona nasıl aktıralacak
Benim bildiğim ayrı bir usb gibi bisey olması lazım onlarda 100 tl civarında bence en güzeli kaliteli bir hdmi :)

• Beğen
hardal00

hardal00

Üye
    Konu Sahibi

Casdee

Üye
Doğru diyosun zaten onlar zengin işi :apple:

• Beğen
DJ_KAFADAR