TELEFON ALCAM FAKAT BİLGİM YOK ?

Sponsorlu Bağlantılar

BAZUKACIenes38

Üye
    Konu Sahibi
TELEFON ALCAM FAKAT BİLGİM YOK ?
Öncelikle Selamın Aleyküm beyler şimdi ben android telefon alcağım bu ay bütçem en fazla 750 TL ve ben çok oyun da oynarım video da izlerim benim daha önce hiç android telefonum olmadığından bir fikrimde yok bana böyle piyasadaki son oyunları kasmadan oynatcak 1080p video açabilecek bir telefon lazım yardımcı olurmusunuz sizce ne alayım? (SONY ÖNCELİĞİMDİR)

victorysan

victorysan

Üye
en iyisi almaya gittiğinde telefoncuya sor onlar bizden daha iyi anlar

byAndroid

byAndroid

Üye
Moto g , asus zenfone 5 , discovery filan olabilir . o fiyata sony alinmaz sony nin telefonlarinin degeri bayq fqzla

siepls13

siepls13

Üye
dostum ben dün zenfone 5 aldım öncede discovery kullanıyordum rengi kırmızı kesinlikle çok şık performans açısından çok güzel 2gb ram var üzerinde zaten işlemci intelle çalışılmış bataryayıda düşünmüşler çok güzel işliyor oyun performansı konusunda bilgi veremem çünkü oynamıyorum kamerası gayet güzel hele gece çekimleri gayet iyi 16gb hafıza da var ama 12 gb ı senin daha bişe sormak istersen özelden yaz şimdilik bu kadar gözü kapalı 700 tl al derim :)

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Rom la ilgin varsa discovery alma ben derim 200 lira ekle nexus4 al 2gb ram var islwmci hızı gpu her türlü avantaj yazılım olarakta:)