Tel ile çektiğiniz fotoları netleştirin - Başarılı bir program

Sponsorlu Bağlantılar

iyihalil

Üye
Originally posted by reyes@Feb 2 2005, 11:42 PM
Tek kelime ile super bi program. Telde cektıgınız fotoları pcye atarak pcde netlestirin.Farkı goreceksınız.
Linki yazıyorum,telefonla çektiğiniz fotoğraflardaki grenlenme,nokta nokta olma olayını kaldırıyor ve fotoğrafı çok netleştiriyor.Özellikle yetersiz ışıkta çekilen fotoları ve insan yüzünde oluşan noktacıkları pürüzsüz hale getiriyor.Çok etkili.Tel imin gece çekimi kötü diyenlere birebir.
HARİKA BİR ŞEY. Linkteki sayfanın altında free download var,oraya tıklayın.
bu programı indiriyoruz
sonrası nasıl
nereye açalım ki çalışsın yanıtlarsan sevinirim

_dimitri_

Üye
program1 kullanmay1 pek beceremedim ac1kcas1.. bilmediim ayarlar var secenekler fln.. k1sa yoldan netlestir duzelt gibi bi olay yokmu ya yard1m edermisiniz suppression luminance nedir? zero nun verdigi 2linkte program ve ***** i var cal1s1yor..

Zero

Zero

Üye
Kullanması gayet basit. Herhangi bir resmi programla açın veya doğrudan programın içine sürükleyip bırakın. Karlanmış ( :) ) fotolarda çok farkediyor. "Default" ayarı çoğunlukla yeterli
"Go" tuşuna basıp değişikliği gördükten sonra resmi kaydetmek yeterli

kamilitan

Üye
walla ne diyim tek kelime ile muhtesem yollaya arkadaşa cok tesekkür ederim herkese tavsiye ederim on numara.. :artı: :bravo:

dontpanic

Üye
Originally posted by Zero@Feb 4 2005, 05:28 PM
Denedim ve çok beğendim. Küçük bir katkı yapayım.. ;)
PRogramı Tam sürüm kullanabilirsiniz
Linkleri Tıklayın :)

bu programı indirdim saolun ama açamadım yani bilgisayar da karşıma şu yazı çıkıyor tamamen yazıyorum yardım

(bu yükleme paketi açılamadı bunun geçerli bir windows installer paketi olduğunu doğrulamak için uygulamanın satıcısıyla bağlantı kurun) diyor nedir bu ne yapmam gerekir teşekkürler .....

dontpanic

Üye
Originally posted by Zero@Feb 4 2005, 05:28 PM
Denedim ve çok beğendim. Küçük bir katkı yapayım.. ;)
PRogramı Tam sürüm kullanabilirsiniz
Linkleri Tıklayın :)

kardeş bu liknden indiriyorum sonra bana satıcıyla görüş felan diyor üstüne tıkladığımda yani hiç açamadım lütfen yardım saolasın :help:

Zero

Zero

Üye
Programın yeni versiyonu çıkmış. Linki değiştirdim.. Ama bu versiyonda ***** işe yarıyormu bilmiyorum.

Değişiklik olursa Linki değiştiririm..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Eyvallah Zero..

reyes

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar yukledikten sonra sol ust koseden open 'ı secerek istediginiz resimi acın ve sonra save işareti olan diskete tıklayın o 2snde kaydedecektir.

realover

Üye
ben hala yüklemeye çalışıyorum.nedense uzun sürdü?

reyes

Üye
    Konu Sahibi
orada bikaç link var dogru olanı yuklemelisiniz.

rakbu

Üye
evet denendi onaylandı, 1.3 te bile fark ediyor kardeşim

reyes

Üye
    Konu Sahibi
hepsinde fark ediyor kardesim

sevecen

Üye
zipli dosya bozuksa indirmedendir
tekrar deneyinis

jambo

Üye
Originally posted by MobiLe_ManiA@Feb 8 2005, 02:21 PM
diosun bi bakalım o zmn da bn zaten bilgisayarda photoshop'la düzeltiom resimleri..
[post=9628]Quoted post[/post]​
istersen sitesinde photoshop eklentisi de var onuda kullana bilirsin oda güzel baya ama ben *****'ini bulamdım genede güzel sağlam pro

reyes

Üye
    Konu Sahibi
Crackı olması lazım bulabilirsem yollarım
saygılar....''

egoksen

Üye
arkadaşlar doğrusu bende pek kullanamadım

kulplubardak

Üye
ellerine saglık zero.programı kurdum denedim crckde calısıyor.
ama ben gözle görülür cok far görmedim.gündüz cekilmiş resimdi ugrastıgım.
dediğin gibi gece ve pürüzlü resimlerde işe yarıyor heralde.

BARZO

Üye
gerçekten güzel bi program teşekkürler arkadaş... :)

®BiGDeViL®

Kapalı Hesap
program gerçekten çok güzel teşekkürler dostum şimdiye kandar indirdiğim en yararlı dosya oldu bu...

Üst Alt