Teknosanın kurumsallığa aykırı hareketleri hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Bbmobile

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Teknosanın kurumsallığa aykırı hareketleri hakkında
Bu başlığı açma konusunda çok emin değildim açıkçası gereği varmı diye düşündüm ama gözlemlerimi yazma gereği duydum öncelikle teknosanın Türkiye’deki çeşitli mağazalarında müşteri iPhone ürünlerinden birini almak istediğinde (zaten piyasa fiyatlarının üstünde satıyorlar ) kasaya geldiğinizde özellikle teknosanın kendi markası olan ürünlerden 50 liralık veya daha fazla ürün satın almazsanız Apple marka telefonları size satmayacaklarını söylüyorlar ben bu durumla kendim Ankara’da karşılaştım ve almadım araştırınca her yerde yapabildiklerini gördüm ve birşeye karar verdim Türk firmaları kazanacağına Alman firması mediamarktan alışveriş biraz daha mantıklı en azından bu tarz su kurnazlığı yapmıyorlar bu ülke insanı bitmiş gerçekten iyi akşamlar

• Beğen
Tepkiler: bveo1990
PALA.

PALA.

Üye
Teknosa ve diğer mağazaların devri geçti, genelde müşteriler almak istedikleri ürünlere bakmaya gidiyor.
Zamanında epey alışveriş yaptım, bu zamanda daha çok internet alışverişine güvenmeyen insanlara hitap eder hale geldi...
Ayın elemanı yarışı, yine saçma sapan aniden %50 fiyatla reklam yapmalar, gidersin yok. Herşey satana kadar.
Hepsiburada, gittigidiyor ve n11 gibi siteler varken zamanı çoktan geçti teknosanın.
Mesela adam alışveriş yapıyor, altınada yorumunu açıkça yazıyor ama mağazaya gitsen herkes sattığı malı över.
Teknosanın web sitesi var ama mağazası gibi soğuk, avantaj felan ne bileyim :hmmm İncehesap gibi alışveriş siteleri bile daha özenerek hizmet veriyor.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir ve TheNightMare.

Üst Alt