teknosa ve vodafone bayileri skandal

Sponsorlu Bağlantılar

WebStyle

WebStyle

Üye
İyide sen satışa çıkart alan alır almayan almaz zaten.. Gerçekten saçmalık..

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
hangi bayiler bunlar hiç birinden cacık olmaz gelsinler iki kelam edelim alalım akıllarını başlarına.. bu elemanlar sırf samsung ürünlerini satmak için uğraşıp didinen haysiyetsizlerden başkaları değil.
Bence de...:DŞu firmalar Türkiye şubesine işçiyi neye göre alıyor bilmiyorum:D

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
Bence de...:DŞu firmalar Türkiye şubesine işçiyi neye göre alıyor bilmiyorum:D

hünkarım sıradan insanlar alsalar ancak böyle olur okuyup tam anlamıyla bu ise gönül vermiş insanlar bunu yapamaz yapmaz yani.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ben de anlamadım Hünkarım beni almıyolar alsalar satışları katlarım :ehe

• Beğen
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Yaa Nokia Shop'lardaki elemanlar da bir tuhaf.
Ne çıkan sistem güncellemelerinden haberleri var, ne de yeni gelecek modellerden.
Bundan aylar önce Nokia Belle güncellemesini ve hackleyerek yüklediğim efektleri Nokia Shop'taki çocuk benden öğrenmiş, öyle hayran hayran bakmıştı.
Belle diye bir güncellemeden haberi bile yoktu.
Lumia 920'yi de eminim yeni yeni duymaya başlamışlardır. Hatta hala haberleri yoktur belki.
Sözün özü, ister Nokia Shop olsun ister diğer telefoncular; çoğu personelin doğrudürüst bilgisi yok telefonlar ve sistemler hakkında.
Kabaca "ben aldığıma sattığıma bakarım" anlayışı :kıskıs:

Bir açıdan doğru kabul edilebilir.
Ama gerek yazılım, gerek donanım, gerekse telefon modeli olarak yenilikleri takip etmek firmanın daha çok kar etmesini sağlayabilir.
Örneğin Lumia 920'nin ne kadar yeni teknolojiler, ne kadar güzel özellikler barındırdığını ve gerek ülkemizde gerekse dünyada pek çok kişi tarafından beklendiğini bilse, yani sattığı telefonlarla ilgili güncel haberleri takip etse (en azından arada bir maxicep'e girip göz atsa :kop2:) herşey daha farklı olabilir.

• Beğen
SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
  • Beğen
komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
bende saygı duydum ama ağır konuşma gibi olmuş biraz

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Yaa Nokia Shop'lardaki elemanlar da bir tuhaf.
Ne çıkan sistem güncellemelerinden haberleri var, ne de yeni gelecek modellerden.
Bundan aylar önce Nokia Belle güncellemesini ve hackleyerek yüklediğim efektleri Nokia Shop'taki çocuk benden öğrenmiş, öyle hayran hayran bakmıştı.
Belle diye bir güncellemeden haberi bile yoktu.
Lumia 920'yi de eminim yeni yeni duymaya başlamışlardır. Hatta hala haberleri yoktur belki.
Sözün özü, ister Nokia Shop olsun ister diğer telefoncular; çoğu personelin doğrudürüst bilgisi yok telefonlar ve sistemler hakkında.
Kabaca "ben aldığıma sattığıma bakarım" anlayışı :kıskıs:

Bir açıdan doğru kabul edilebilir.
Ama gerek yazılım, gerek donanım, gerekse telefon modeli olarak yenilikleri takip etmek firmanın daha çok kar etmesini sağlayabilir.
Örneğin Lumia 920'nin ne kadar yeni teknolojiler, ne kadar güzel özellikler barındırdığını ve gerek ülkemizde gerekse dünyada pek çok kişi tarafından beklendiğini bilse, yani sattığı telefonlarla ilgili güncel haberleri takip etse (en azından arada bir maxicep'e girip göz atsa :kop2:) herşey daha farklı olabilir.

aynen abi gelen müşteriye bu var bu var desen sen saydıkça adama albesini artıyor cihazın.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Valla bizim mediamarkttaki elemanlar beni dortgozle bekliyor yeni bilgiler var mi abi diye:kop:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Valla bizim mediamarkttaki elemanlar beni dortgozle bekliyor yeni bilgiler var mi abi diye:kop:

Valla Ali Kemal senin bu mediamarktçı ve nokia shopçu çocukları toplayıp bi brifing vermen lazım 920 öncesi :kop2:

papakudioflu

papakudioflu

Admin

Valla Ali Kemal senin bu mediamarktçı ve nokia shopçu çocukları toplayıp bi brifing vermen lazım 920 öncesi :kop2:

cakma akil duvarda durmaz derler. Ne kadar anlatsan adamlarin icinde yoksa ogrenemezler.

• Beğen
Tepkiler: MrCommanDTr
komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi

cakma akil duvarda durmaz derler. Ne kadar anlatsan adamlarin icinde yoksa ogrenemezler.

valla kardeşim helal size bu konularda baya bir bilgili ve ilgilisiniz sağolun sizin sayenizde bizlerde haberdar oluyoruz valla işyerinde zamanım böyle teknoloji ve dünya gündemine bakmak ile geçiyor ama 12saat maxicepteyim

Üst Alt