Teknoloji site isim önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

alprakkck

alprakkck

Üye
    Konu Sahibi
Teknoloji site isim önerisi
Öncelikle herkese şimdiden teşekkürler. Yaz tatilinde başlayacağım bir proje var kafamda fakat isim bulmakta zorlanıyorum içeriği webtekno, shiftdelete gibi eğlenceli ve teknolojik ağırlıklı olacak aklına isim gelen öneri yaparsa sevinirim (illa içinde teknoloji web tekno falan olmasına gerek yok alakalı ve türkçe olsun yeter)

• Beğen
Tepkiler: biltek

centos

centos

Üye
Öncelikle herkese şimdiden teşekkürler. Yaz tatilinde başlayacağım bir proje var kafamda fakat isim bulmakta zorlanıyorum içeriği webtekno, shiftdelete gibi eğlenceli ve teknolojik ağırlıklı olacak aklına isim gelen öneri yaparsa sevinirim (illa içinde teknoloji web tekno falan olmasına gerek yok alakalı ve türkçe olsun yeter)
''Exabyte'' olabilir

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Siteyi tam vurgulayan bir ismi en iyi sen bulabilirsin.

purupak

purupak

Üye
tekno+herhangi bir teknolojik kelime gider. teknomasa, teknodolap vs. bile olabilir.

biltek

biltek

Üye
benim kullanıcı adımı kullanabilirsin. "biltek" (bilişim Teknolojileri)

• Beğen
Tepkiler: alprakkck
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
ZenTech.
Zen bir filozofi, uyum ve ahengi temsil ediyor, teknoloji ile ilgilenmeyi sevsem de hayatımıza olan etkisinin snırlı olması gerktiğini düşünüyorum ve açıkçası bu tarz bir yaklaşımı benimseyen bir site olması oldukça iyi olur :)
sdn pek değişmedi geçtiğimiz yıllarda ama webtekno çok bozdu kendini, eskiden çok severek takip ederdim, bilgi paylaşımı ve keyiflitartışmaların olduğu bir yerdi ama disqusı bıraktıkları dönemden beri o kaliteli okuyucu kitlesi gitti. bir nevi onedio'ya döndü ki hiç sevmem.
artık çoğunlukla ergenler falan var.
bunu neden mi anlattım? senden ricam sitenin içeriğini kaliteli ve tutarlı tutman. umarım başarılı olursun ve keyifle takip edebileceğimiz bir teknoloji sitemiz daha olur.

dipnot; eğer yazara falan ihtiyacın olursa çekinme :D seve seve yardım edebilirim.

New Life

New Life

Üye
Teknomix

Üst Alt