tekincell 3120 hakkında bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

kenan_serhat

Üye
    Konu Sahibi
tekincell 3120 hakkında bilgi
arkadaşlar öncelikle merhaba müşterimin birinden tekincell 3120 marka telefon geçti elime normal şekilde çalışıyor fakat internete girmeye çalıştığımda giremiyorum face ye hiç girmiyor e budy diye bir şey yüklü oradan girmeye kalktığımda normal pc lerde flash uygulaması eski veya olmadığı zaman flash uyglamalar nasıl gözükmüyor sadece yazı gözüküyorsa bendede aynı geliyor bu telefon öncelikle java versyonlumu fabrika ayarları için güvenlik şifresi nedir hiç bilgim yok
internet ayarlarını avea gönderdi ama yine olmuyor bu telefon hakkında bilgi verirseniz memnun olurum şimdiden teşekürler

UpOneTR

UpOneTR

Üye
tekincell mi bi an komedi felan sandım ciddi yazmşsın hmm

kenan_serhat

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim komedi falan değil :D sonuçta telefonun arka kapağında tekincell yazıyor bunun neresi komik bunu anlayamadım sadece bilgisi olan bir arkadaştan açıklama getirmesi için yardım istedim telefon samsung s5830 görünümünde en azından yukarıdaki sana göre komik olan yorumun yerine bilgin varsa yardımcı olabilirsin yoksa bırakta bilen biri yazzsın

_RYUK_

_RYUK_

Üye
internet ayarlari manuel olarak girmeniz gerekiyor bu nun için internetten çin mali telefonlara internet ayarlari girme diye aratın

dayannight

dayannight

Üye
bendede bir ara çin telefonu vardı. İnternete giremiyordum ayrıca birçok jar uzantılı uygulama oyun denedim açmamıştı sonra telefonun kapağının arkasında işlemci bilgileri yazıyordu mtk felan tam kodunu google da arattım sonrada general mobile bir telefonuyla aynı işlemciye sahipmiş sonrada bu telefona ait gizli kod,internet ayarları,oyunlar benim telefonumdada çalıştı.Ayrıca general mobile telefonu neredeyse bendeki telefona benziyordu. Sizde bu şekilde aramayı deneyin. Belki benzer bir çin telefonu çıkar.

yahoseek

Üye
kardeş o telefon 6 aya kalmaz elinde patlar yani elinde kalır ve hiçbir işe yaramayacağı gibi en fazla 8 ay içinde ekranı gidecek göreceksin bak nerden mi biliyorum aynı dolandırıcılığı aynı kazığı yediğimiz için biliyoruz bu digiphone denen dolandırıcı firma habire alt paravan şirketler kurarak vede telefon ları farklı isimlerde sunarak milleti dolandırmaktadır bütün tv kanallarında gördüğünüz tüm telefonların ana üreticisi digiphone dir ve tüm reklamlarıda digiphone ve kendi kurduğu paravan şirketlerdir digiphone isimli firma açıkça söylüyorum itirazı varsa istediği yere gitsin beni şikayet etsin istediği yere digiphone isimli firma dolandırıcıdır ve sadece sizleri değil nerdeyse binlere milyonlara ulaşan sayıda dolandırıcılık yapmıştır ve bu dolandırıcılığa da hiçkimse dur dememektedir herhalde bu dolandırıcılıktan birileride fayda görüyorki birilerinin de cebine para giriyorki artık hırsızlık dolandırıcılık tv ler sayesinde evinizin içine kadar girmiş ve hatta bu konuda başbakanlığa ve sanayi bakanlığına ve tüm türkiye genelinde tüm illerde tüm ilçelerde tüm kasaba ve semtlerde bu konuda özellikle digiphone dolandırıcılığı konusunda binlerce şikayet olmasına rağmen tüketici haklarına yapılmış şikayetler ve mahkemelerdeki süren davalar varken devlet bu konuda neden hiçbirşey yapmıyor anlamış değilim ben şu sorunun cevabını merak ediyorum neden devlet birşey yapmıyor yoksa birilerinin cebine bu dolandırıcılıktan paramı giriyor

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper

Mrys

Üye
Bende de tekincell 3120 var telefonu açarken şifre koymuştum şifreyi unuttum telefoncuya gittim bu telefonun yazılımı olmadığı için açamadığını söyledi ne yapmam lazım

Üst Alt