Tek tuşla Root Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Program Cihazınızı Rootlamayı Başardımı ?

• Kullanılan toplam oy
    13
Superfan

Superfan

Üye
Program bootloader kilidini mi kırıyor? Yoksa root mu yapıyor? Öyle kolay kolay bootloader'ı açamaz ki.

Superfan

Superfan

Üye
Program bootloader kilidini kırıyor nasıl olduğunu bende bilmiyorum :)
Samsing galaxy duosda denedim oldu ancak sayacına bakmadım :(

Yani en azından şunu söyliyeyim. Sony Ericsson felan onları kıramaz. Onlar için kod gerekiyor

Superfan

Superfan

Üye
Gereken programı yüklemişmiydiniz ?
Denemk lazım belki koda gerek kalmaz :)

Programa baktım da dediğim gibi bu program bootloader kilidini kırmıyor. Zaten bu işlemi telefondan öyle yapamayız. Sadece root ediyor. Başka bir şeyi yok. Lütfen yanlış bilgi verme.

Bootloader kilidini açmak ile root yapmak aynı şey değildir. Fastboot oem unlock ile açıyoruz. Tabi HTC 'lerde apayrı bir işlem oluyor bu. Nexus'larda tek kod satırı yetiyor. Dediğim gibi xperia larda ise kod , sony nin verdiği kodu girerek kırıyor

GlasTes

GlasTes

Üye
    Konu Sahibi
Programa baktım da dediğim gibi bu program bootloader kilidini kırmıyor. Zaten bu işlemi telefondan öyle yapamayız. Sadece root ediyor. Başka bir şeyi yok. Lütfen yanlış bilgi verme.

Bootloader kilidini açmak ile root yapmak aynı şey değildir. Fastboot oem unlock ile açıyoruz. Tabi HTC 'lerde apayrı bir işlem oluyor bu. Nexus'larda tek kod satırı yetiyor. Dediğim gibi xperia larda ise kod , sony nin verdiği kodu girerek kırıyor
Benim Tabletimde Bootloader Kilidi Etkindi Bunu Kırdı ve Başarı İle Rootladı :) Bilgisayardan Kıramıyordum Çünkü Driverleri Eksikti ve Bulamıyordum

Superfan

Superfan

Üye
Benim Tabletimde Bootloader Kilidi Etkindi Bunu Kırdı ve Başarı İle Rootladı :) Bilgisayardan Kıramıyordum Çünkü Driverleri Eksikti ve Bulamıyordum

Bak işte kırmak ile rootlamak aynı şey değildir. Senin anlamadığın bu. Benim de saçma sapan bir tabletim vardı. Bende onu çinlilerin bir bilgisayar programını kullanarak rootladım. Ama bootloader ayrı bir şey. Aslında bazı dandik tabletlerin bootloader kilidi zaten kırılmış.

Root etmek için bootloader kilidinin kırılması gerekmez. Ki zaten bootloader açıksa fastboot ile recovery flaşlanıp, root.zip yüklenince, yine rootlamış oluruz.

Ama yani söyliyeyim. Sen sadece tabletini rootladın. Bootloader kilidini açmadın. Ama tabletin tamamen rootlu şu an

GlasTes

GlasTes

Üye
    Konu Sahibi
Bak işte kırmak ile rootlamak aynı şey değildir. Senin anlamadığın bu. Benim de saçma sapan bir tabletim vardı. Bende onu çinlilerin bir bilgisayar programını kullanarak rootladım. Ama bootloader ayrı bir şey. Aslında bazı dandik tabletlerin bootloader kilidi zaten kırılmış.

Root etmek için bootloader kilidinin kırılması gerekmez. Ki zaten bootloader açıksa fastboot ile recovery flaşlanıp, root.zip yüklenince, yine rootlamış oluruz.

Ama yani söyliyeyim. Sen sadece tabletini rootladın. Bootloader kilidini açmadın. Ama tabletin tamamen rootlu şu an
İşte sende anlamadın :) Fastboot ile flashlardım ama kapalıydı program ile fastboot ile flashlama işlemini yapabiliyorum :) Hatta cwm flashlarken tablet brick oldu :( Bootloader kilidi açık şuan

Superfan

Superfan

Üye
İşte sende anlamadın :) Fastboot ile flashlardım ama kapalıydı program ile fastboot ile flashlama işlemini yapabiliyorum :) Hatta cwm flashlarken tablet brick oldu :( Bootloader kilidi açık şuan
Valla bilmiyorum. Neyse. Öncden telefondan root etmek diye bir şey yoktu. Şimdi var. Gerçekten çalışıyor olabilir. Ama her cihazda olacağını zannetmem

GlasTes

GlasTes

Üye
    Konu Sahibi
Valla bilmiyorum. Neyse. Öncden telefondan root etmek diye bir şey yoktu. Şimdi var. Gerçekten çalışıyor olabilir. Ama her cihazda olacağını zannetmem
Doğru diyorsun olabilir ah şu soft brick i çözsem :(

byapsuva54

Üye
Super User kodunu nasıl güncelliyoruz peki orasını anlayamadım ben

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Uygulama play'de verilenle aynı sadace Root proğramıdır, başlığı ona göre düzenledim, daha önce açılmıştır Tek Tuşla Root Uygulaması - MaxiCep ancak konu geride kaldığı için bundan devam edilebilir.

ali.44

ali.44

Üye
emeğine sağlık tşkler

• Beğen
Tepkiler: GlasTes
SBt2

SBt2

Üye
Cihazım HTC bootloader kilidini kıramadı dolayısıyla root yapamadı. Zaten kırmasını beklemiyordum.

Yinede emeğine sağlık teşekkürler..

_samedagacan

_samedagacan

Üye
Kardes Htc Desire 816 rootlayamadi yinede tesekkurler

llsimamll

Üye
Kardeşim ben su normal değilde digerini yapıp kaldırdım şimdi ne yapacağım lütfen yardım et telefon takılıp kalıyor

qube26

qube26

Üye
Merhaba,

Öncelikle paylaşım için teşekkürler.

İlk mesajdaki dosya.tc linkine tıkladığımda sayfa açılmıyor. Acaba dosya mı silindi? Tekrar yüklemeniz mümkün müdür?

Teşekkürler

unalsrkn

Üye
Paylaşım için teşekkrüler s3 mini sorunsuz root ladı :)

Üst Alt