Tek Programla Sistem Hack Yöntemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
versiyon yeniydi dün telefoncu arkadasın oraya gittim versiyonu eski bi versiyonla degiştirtim biraz riskli bi olay imei nosunu silme ihtimali var dedi olsun zaten başka da ihtimalim yoktu bende yap dedim :D

İyi yapmışsın eski versiyon en iyi versiyondur en doğru seçimi yapmışsın bende versiyon yükseltmeyi düşünüyordum ama versiyon yükseltme hakkında bir araştırma yaptım kimse memnun değil onun için yükseltmemiştim. İyiki de yükseltmemişim.

e-MaLi

e-MaLi

Üye
e71e yükledim .. welcome to installation of deyip kalıyor...

oguzreis

oguzreis

Üye
olmadı kardeş n95 de

ibribr

Üye
bakalım olcak mı ... denemeden önce hafıza kartına yedek almakta fayda var

--------------- Ekleme ---------------

Süpersin kardeşim +++++teşekkür ;)

erkanxxl

Üye
Dikkat. N95 8GB kurdum ok birtek bu Program calisiyor. Kurdukdan sonra HICBIR Programm yüklenemiyor Hata veriyor 50bin defa denedim hic bir Programi yükleyemiyor hep hat hata veriyor. Sildim yinede aynisi bütün Programlari kilitledi galiba. Yapmayin ya böyle sakat isler

:vur
Dikkat. N95 8GB kurdum ok birtek bu Program calisiyor. Kurdukdan sonra HICBIR Programm yüklenemiyor Hata veriyor 50bin defa denedim hic bir Programi yükleyemiyor hep hat hata veriyor. Sildim yinede aynisi bütün Programlari kilitledi galiba. Yapmayin ya böyle sakat isler

Süper Format attikdan sonra düzeliyor mus, yeni ögrendik 4 GB Dosyalari Programlari hepsi cöpe.:@

Alone_Chief

Alone_Chief

Üye
cok saol allah razı olsun yaw n93üme yükledim süper calıstı dosya korumalı uyarısından bıkmıstım... :)

şahin15

Üye
teşekürler

arman06

arman06

Üye
teşekkürler dostum 10 numarasın

rapman_ali

Üye
herkese selamlar arkadaslar benım tel.im 5320 express music forumda oldugu gıbı secman programını yukledım ancak hangı versiyonu yukleyecegımı bılmıorum ve suan hepsini denedım welcome to installion of.. diye bır sey cıkıyor ok diyorum ve sonra bi yazı daha sonra ona da ok dıyorum ancak burdakı arkadaslar telefon resetlenıyor demısler ama benım telefonum resetlenmedı kapatıp actıp yıne calısmadı yardım edersenız sevınırım

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
herkese selamlar arkadaslar benım tel.im 5320 express music forumda oldugu gıbı secman programını yukledım ancak hangı versiyonu yukleyecegımı bılmıorum ve suan hepsini denedım welcome to installion of.. diye bır sey cıkıyor ok diyorum ve sonra bi yazı daha sonra ona da ok dıyorum ancak burdakı arkadaslar telefon resetlenıyor demısler ama benım telefonum resetlenmedı kapatıp actıp yıne calısmadı yardım edersenız sevınırım

Yeni versiyonlar hacklenmiyor senin telefon versiyonun yeni olduğundan dolayı bazı gereksiz güvenlikler engelliyor.

rapman_ali

Üye
anladım.. keske olsaydı ama yıne de tesekkurler

yusher

yusher

Üye
e63 v200 için çalışmıyor :S

Da®kness

Da®kness

Üye
Arkadaşlar s40 v3 telefonuma (6300) hack istiyorum. Nasıl olur ? :)

datasoft__63

Üye
arkadasım n79 için yokmu yada bu n79 da olur mu

salkin

salkin

Üye
n82 de denendi program ölü arkadaşlar.yeni firewire ler açılmasına izin vermiyor. yüklemeye hoş geldiniz diyor ingilizce .sadece sora kapanıyor

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
n82 de denendi program ölü arkadaşlar.yeni firewire ler açılmasına izin vermiyor. yüklemeye hoş geldiniz diyor ingilizce .sadece sora kapanıyor

Konununun başında 1. sayfada belirtilmişti zaten yinede uyarın için teşekkürler.

atabey.06

Üye
N 73 telefonumda denedim gayet güzel çalışıyor istediğim unsigned programları rahatlıkla yükleyebiliyorum. Emeği geçen arkadaşıma teşekkür ederim.

Silinen Üye 726286

Silinen Üye 726286

Kapalı Hesap
Cok ama cok saol kanka oldu saollll

bir daha yapmama gerek var mı hack felan?

Silinen Üye 726286

Silinen Üye 726286

Kapalı Hesap
saol da bişe daha sorcam mesela format attım 1 ay sonra prog calışırmı veya belli bir süresi var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt