Tek Programla Sistem Hack Yöntemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rkayaci

rkayaci

Üye
Son versiyon e51 de çalışmıyor. Bi çözümü varmı denemediğim yol kalmadı c:\sys içine giremiyorum. Girsem bile onun içine atacağım yeni versiyon ınstaalserver.exe yi bulamadım.

akaca38

akaca38

Üye
Nokia N96 da işe yarıyor mu bileniniz varmı arkadaşlar?

bmwengin

bmwengin

Üye
sakın telefonunuzun yazılımını güncellemeyin.
Nokia artık yeni yazılımlara hack engeli koyuyor. arkadaşların dediği gibi özelliklerde de değişen birşey yok.

ben nokia 6120c yi 2 yıl önce bu sitede hellocarbide by ferret in yöntemi ile hekledim.
2 yıl paşalar gibi kullandım geçen telefon yavaş diye format atıp yazılım güncelledim yeni yazılım olmamasına rağmen eski yazılımı yeniden yükledi ve şimdi hiçbir şekilde heklenmiyor.
saatlerdir maxicepde dört dönüyorum bütün yöntemleri deniyorum yok. secman ı da açtığım zaman welcome instalation of. zart zurt diyor sadece OK tuşu var basıyorsun çıkıyor donma monma yok.

heklersem neyle heklediğimi size yazarım.

olivetti

olivetti

Üye
fp 2 lerde çalışsa güzel olur du :D

cs-king

Üye
Ya burdan kırk tane program indirdim sertifika kontrol ediliyo sonra yüklenemiyor yazıp kapanıyo telefonu parçalıcam arkadaş gece gece katil olacam altı üstü flv dosyalarını açmak istiyorum telefonda bu ne mk delirdim resmen bi çözüm söyleyin bana bilgisayarı da kaldırıp fırlatacam duvara :vur

hellboyfb

Üye
n8 00 için kilitlenen telefonuma anında ulaştım ve 2 hafta servis bekleme sıkıntısından kurtardım teşk arkadaslar..

OS9.1 İ KULLANDIM

A.Bozoğlu

A.Bozoğlu

Üye
N73'te sertifika hatası verdi telefonda yeniden sertifikalandırdım şimdi deniycem.

nazif41

nazif41

Üye

ROMPatcher benzeri bir program Sistem klasörlerine erişimi açabilir veya unsigned programları yüklemek için kullanabilirsiniz Program signedtir Yükledikten sonra programı açmaya çalıştığınızda kilitlenmiş gibi oluyor ama belli süre sonra cihazı yeniden başlatmanız isteniyor Cihazınız yeniden başladıktan sonra "installserver.exe" dosyası da gerekli klasöre kopyalandığı için bütün unsigden uygulamaları yükleyebileceksiniz Belki de en kolay sistem modifiye programı...

OS9.1 Cihazlar:
Nokia N77, Nokia E61i, Nokia E65, Nokia N93i, Nokia N91 8GB, Nokia E62, Nokia E50, Nokia 5500 , Nokia N93, Nokia N73, Nokia N80, Nokia N71, Nokia N92, Nokia E70, Nokia E60, Nokia E61, Nokia 3250
OS9.2 Cihazlar (FP1):
Nokia 6124 Classic, Nokia N82, Nokia N95-3 NAM, Nokia E51, Nokia N95 8GB, Nokia N81, Nokia N81 8GB, Nokia 6121 Classic, Nokia 6120 Classic, Nokia 5700 XpressMusic, Nokia 6110 Navigator, Nokia E90 Communicator, Nokia N76, Nokia 6290, Nokia N95

SecMan uygulamasında;
Seçenek - Turn Plat Security OFF -> Sistem klasörlerine erişimi açar
Seçenek - Turn Plat Security ON - > Sistem klasörlerine erişimi kapatır
Seçenek - Install root certificate -> RootSiGN ile signed yapılmış bütün programları yüklemenizi sağlar
Seçenek - Uninstall SecMan -> Programı cihazınızdan kaldırır
Seçenek - Restore default -> Yaptığınız değişiklikleri ilk haline getirir

Önemli Not: Cihaz modelinize göre aşağıdaki dosyaları kullanabilirsiniz Hacklenemeyen firmwarelerde ve yeni versiyon telefonlarda çalışmıyor.

Lütfen bir teşekkür edip paylaşıma destek verin
sertifika istiyor :bilmm

eddyredline

eddyredline

Üye
malesef arkadaslar 9.1 cihazlarda çalışır durumda fakat. 9.2 ve uzerinde firmware nedeniyle calışmıyor
n73 9.1 başarılı
e65 f2 9.1 basarılı -------------------n95 ve n95 8gb calışmıyor firmware v31.0.0.17

democan555

democan555

Üye
ya bende e5 varda unpacking file yazıo bayabi bekliyorum gelmiyo ? acaba nedendir

forzaçarşı

Üye
süreci geçmiş sertifika diyor ne yapmam gerek

selcuk3585

Üye
çok teşekkür ederim. Kullanışlı...

reoksit

reoksit

Üye
deneyelim arkadaşım şimdiden teşekkürler

bygokhan

bygokhan

Üye
n73 te sorunsuz calisiyor ellerine sağlik kardeşim. programi yukleyemeyenler tarihi bir yil geri alip tekrar denesinler.

sametttt

Üye
:ağlarım:olmuyor N73 için lütfen yardım edin :ağlarım:

----------Eklendi @ 15:08:00 ---------- Yazıldı @ 15:03:43 ----------

:d:oldu valla oldu kısıtlanıyor diyorsa programı yükledikten sonra tarihi geri alın

doljin

Üye
program erde

metin50

Üye
Allah razı olsun eleman senden, Valla cok buyuk bi sorunu hallettik sayende.

Teleffonum E50,artık hacklendi:d:

icecrash

icecrash

Üye
Hellooooooooooooox 2 gerisi yalandır boştur...

memocasy

memocasy

Üye
deniyorum deniyorum olmuyor secman v1.1 de yaptım yine sertifika istiyor.. Please yardım tel n73 :/

dt_haluk

Üye
çok saol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt