Tegra 2 Oyunlarını Diğer Telefonlarda Oynama ! Chainfire 3D

Sponsorlu Bağlantılar

sametcan11

Üye
merhaba AllWinner A10 mali 400 için hangi sürüm inidirmem lazım tegra falan diyorya ne ile tüm oyunları açabilirim

CuMSooT

CuMSooT

Üye
Could not acquire SuperUser access ! İs your device rooted ? If you are rooted but this message persists reboot your device.

Uygulamaya tıkladıgımda bu yazı çıkıyor.Telefonu rootladımda.napmam lazım yardımcı olabilicek varmı ?

telefonum samsung ace

simonquest

Üye
gerekli bi program. teşekkürler:oke:

polımıo

polımıo

Üye
ck teesekur edrm kardesm valla fıfa 2010 u yuklmstm telıme aclmamstı bska yrdn oyunu blmsmtm yuklmstm kotydu bnu yptm harıka oyunda mukkml oldu sagolsaın telefonum galaxy gıo fıfa 2010 yag gıbı:ehe:ehe

eukanuba

Üye
Arkadaşlar root lu Desire z sahibiym ve ICS kurulu.Verdiğiniz programı kuramıyorum.Sebebi ise yeterli alan yokmuş.Halbuki hem tel de hemde hafıza kartında bol bol yer var.Bu hata hakkında bilgisi olan var mı?

ibrdd

Üye
Arkadaşlar root lu Desire z sahibiym ve ICS kurulu.Verdiğiniz programı kuramıyorum.Sebebi ise yeterli alan yokmuş.Halbuki hem tel de hemde hafıza kartında bol bol yer var.Bu hata hakkında bilgisi olan var mı?
Ramden bahsediyor hafıza derken

absakalli

Üye
Yav bı türlü bulamadı plugin dosyasını çıldıricam. Bi yardımcı olurmusunuz :(

kilicaslan17

Üye
benim anlamadigim bir sey var.simdi ben wonder kullaniyorum.oyunu chainfire ile acacagim.sd dosyalarini adreno mu indirecem yoksa tegra mi? adreno datalarinda denedim hic bir fark goremedim.denedigim oyunlar
Gangster rio
fifa 12
pes 12
battlefield bad c.
Modern c 3
asphalt 7

pusu6600

Üye
arkadaşlar htc one v kullanıyorum gta 3,gangster rio gibi çoğu oyunu oynarken telefon donup kendine reset atıyor burdakileri yapsam sorun çözülürmü? (telefonum rootlu değil)

Sorunun videosu :
[video=youtube;Ot5A3pNIOnk]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ot5A3pNIOnk[/video]

stef77

stef77

Üye
yükledikten sonra per-app opengl gri kaldı yine acılmadı nasıl yapıcam

trs1

Üye
Arkadaşlar bende (piranha business tab 7.0) var.ben (chainfire 3d) yükledim fakat bir yere bastim tablet kapanip kendine reset atti ve içindeki tüm uygulamalar silindi üstelik artik dahili dep birim'e birşey yüklemiyor yeterli alan yok diyor ve sd karta bir uygulama yüklesem tableti kapatip açinca hepsi yokoluyor tablet kendine her açip kapatişimda reset atiyor herşeyi siliyor ne yapabilirim lütfen yardimci olun!reset te attim düzelmiyor kendiside zaten her açip kapamada reset atiyor yardim edin lütfen!bu arada tablet rootlu!

Simon21

Üye
Galaxy S3 4.1.1 de çalıştırabilen varmı ben driver leri yükle diyince yüklüyo yeniden başlatınca açılış ekranındaki galaxy s3 yazısında kalıyo ne yaptıysam çozemedim nette araştırdım herhangi bir bilgi yo bilen varsa yardım edebilir mi

• Beğen
Tepkiler: -sunrise-

Simon21

Üye
olur öyle diyen bile yok bu nasıl bişey ya

hakantr20

Üye
Olur öyle...

Şaka bir yana ben de aynı problemi Note 10.1 tabletimde yaşıyorum. Sorun 4.1.1 den kaynaklanıyor. Henüz bu sürümde çalışan Chainfire yok. Uygun yazılım gelene kadar bekleyeceğiz, başka çare yok.

Selamlar.

furkan3894

Üye
Simon21 o sorunu ancak yeni rom yukleyerek çözebilirsin ben oyle çözdüm

Simon21

Üye
yeni rom derken custom mu orjinal haliyle yüklemek istiyorum custom ların saçma sapan temaları falan oluyo bi türlü kanım ısınmadı bide custom da calışıyoda 4.1.1 de nye çalışmıyo onu bulmak lazım da neyse ümidimi kestim ben zaten artık :)

yakup_

Üye
arkadslar shadow guardian indirdim s2 de calistiramadm gameloft yaziisinndan sonra atiyor chainfire ile denedm ama gene olmadi bazi yerlerde preapp den launch etmeyin goruntu gelmez diyolar diger turlude chainfireyi nasil minimize edicem yani kapatmadan oyunu nasil acicam

ayaz759

ayaz759

Üye
ya bu pluginleri sd kartin hangi klasorune atiyoruz ben yapamadm :((

santano555

Üye
arkadaşlar chainfrire marketten indirip krudum install yaptım tel kapandı tekrar açılmıyor farklı romlardada denedim aynı yardım lutfen

parmaksiz27

Üye
bu program tlefonda bazı renk ve yazı kaymaları yapıyor arkadaşlar.galaxy ace 2 deniyorum rengi bozuk oyunları düzeltiyor yanlız ana ekranın üstüne mavi bir çizgi oluyor.birde ekrana basılı tuttuğumda bazı vidgetler çıkar onlarda kayma oluyor.bunu nasıl düzeltebiliriz.programı kaldırınca herşey düzeliyor.

Üst Alt