Tecili Bozdurdum Ucuza Gitti Biraz Ama Sgk Borç Çıkartır Mı Bana?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Symbianist

Symbianist

Üye
Sistemimiz Çok Ezbere Liseden üniye Geçerken 500 Kusur Tl Borç Çıkarmışlardı.Sanki Dumanla Haberleşilen Çağdayız Sistemde Okuduğum Görünmüyor Sanki.Uğraş Dur Dediğin Gibi Eğilmeye Gelmiyor :)

Kendi ülkemde Suriyeli olmak istiyorum artik. Var mi boyle bir sey. Vergi, prim ödeme, hastane masrafı, ilaç parası yok. Üstüne aylık da para.

Baba evladına yapmaz bu kadar güzelliği.

Bir yerde Türkiye'nin ylher yeri Suriyeli dolmuş onları göremeyeceğiniz bir yer var. O da vergi dairesi demişlerdi

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve PALA.

PALA.

PALA.

Üye
Vergi, prim ödeme, hastane masrafı, ilaç parası yok. Üstüne aylık da para.
Bu memleketin öz evlatlarına yapılacak iş değil, elbette kabul edilebilir değil.
Bundan birkaç sene önce eczacılar odası başkanı isyan ediyordu tv de, 3 milyondan fazla ödenecek reçete var diyordu.
Şimdi bu sayı 10 milyonu aşmıştır, elin suriyelisi, afganistanlı gelir bizden aldığıyla bize hava atar, üniversiteye yerleşir...

@DarkredBlue61 memleket ronal dingonun ahırına dönmüş :hmmm

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Hayır sıkıntı olmaz da tespit ederlerse uğraştırırlar sadece

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Kendi ülkemde Suriyeli olmak istiyorum artik. Var mi boyle bir sey. Vergi, prim ödeme, hastane masrafı, ilaç parası yok. Üstüne aylık da para.

Baba evladına yapmaz bu kadar güzelliği.

Bir yerde Türkiye'nin ylher yeri Suriyeli dolmuş onları göremeyeceğiniz bir yer var. O da vergi dairesi demişlerdi
Ahahahahahaha :D asnfa mlbkvw4trgnf gxcnş Bu Çok İyiydi :D
Bu memleketin öz evlatlarına yapılacak iş değil, elbette kabul edilebilir değil.
Bundan birkaç sene önce eczacılar odası başkanı isyan ediyordu tv de, 3 milyondan fazla ödenecek reçete var diyordu.
Şimdi bu sayı 10 milyonu aşmıştır, elin suriyelisi, afganistanlı gelir bizden aldığıyla bize hava atar, üniversiteye yerleşir...

@DarkredBlue61 memleket ronal dingonun ahırına dönmüş :hmmm
Üniversite Konusunda Tüm Ülkeler İçin Aynıymış Yurt Dışından Gelenlere Baya İmkan Sağlanıyormuş
Hayır sıkıntı olmaz da tespit ederlerse uğraştırırlar sadece
Yok Mecbur Gidicem 700 TL Borç Görünüyor :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kendi cevabını bulmuşsun ve konuda çok dışına çıktı bu kadarı yeterlidir.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...