Tanju: Adam gibi adam

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Tanju: Adam gibi adam

[h=2]Türk futbolunun unutulmaz golcülerinden Tanju Çolak, Fenerbahçe ile yollarını ayıran Alex'ten övgü dolu sözlerle bahsetti.[/h]
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen söyleşiye katılan Tanju, öğrencilerin sorduğu, Alex’in efsane olup olmadığı yönündeki soruya, “Alex’le samimi değildim, ama onun yaptıklarını çok iyi biliyorum. Alex’in yılın futbolcusu seçildiği bir programda aldığı ödülü Van depreminde boynu kırılan bir kadına hediye etmesi, beni çok etkilemişti. Orada o kadar güzel konuştu, o kadar güzel mesajlar verdi ki, herkes etkilendi. Bu kadar duyarlı insan olabilir. Hem sahanın içinde hem sahanın dışında adam gibi adam. Çok karakterli ve özel bir oyuncu” sözlerini sarfetti. Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye transfer olduğunda ilk zamanlar kötü günler geçirdiğini ifade eden Tanju Çolak, “Bazı arkadaşlarıma ‘Galatasaraylıyım’ dedim. Ama çıktım ilk maçımda 2 gol atarak görevimi yaptım. Çünkü o formayı terletip, hakkını vermek zorundaydım” dedi.

haltie

haltie

Üye
Başbakan çağırmış yanına heykeli dikilmiş taraftar tarafından, bütün türkiye seviyor,tanju sevse ne olur aziz y kovsa ne olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...