Tango Video Calls (Ücretsiz Görüntülü Görüşme)

Sponsorlu Bağlantılar

emreimren

emreimren

Üye
    Konu Sahibi
Tango Video Calls (Ücretsiz Görüntülü Görüşme)
Android 1.6 ve üstü için.Görüntülü Görüşme Programı
Ücretsiz görüntülü görüşme (wifi üzerinden)
İphone ve Android telefonlara arasında çalışıyor
Özel rehber oluşturma (Tango Video Calls kullananlaraı kaydetmek için)
Görüşmeyi kayıt edebilme.

• Beğen
Tepkiler: nina16

asert32

Üye
:oke:

nexpow

nexpow

Üye
tşkler deneyen oldumu

xinsurer

xinsurer

Üye
Bunu daha önce de görmüştüm ama Galaxy Gio ön kamera olmadığı için yüklememiştim.. deneyen var mı? Arka kamera ile de görüşme yapılabiliyor mu?

fthakan

fthakan

Üye
kendi şebekesinden de olsa iyi olurmus bildiğiniz gibi vodafone de internet çok uygun fiyata.

tutas_tee

tutas_tee

Üye
ise tariyormu deneyen varmi???

krizalit2000

Üye
ben denedim ön yada arka kamera farketmiyor galaxy S2 ve sony xperia x10 arasında görüşme yaptık on numara bi program ücretlimi diilmi onu tam anlayamadım ama wifi üzerinden mükemmel kalitede görüşme yapılıyor...

phasan

phasan

Üye
Bunu daha önce de görmüştüm ama Galaxy Gio ön kamera olmadığı için yüklememiştim.. deneyen var mı? Arka kamera ile de görüşme yapılabiliyor mu?

arka kamarada görüşülüyor

burak1907fb

Üye
iki kişi arka kamerdan konuşurken diğerini nasıl görcek

Sertug1991

Sertug1991

Üye
aynanın önünde konuşması lazım :D

naox44

Üye
slm arkadaşlar ben yeniyim nasıl indirmem gerektiğini bilmiyorum

Emrebali05

Emrebali05

Üye
arkadaşlar galaxy mini ile pc arasında vodafonun sınırsız interneti ile denedim süperdi takılmada olmuyor gayet başarılı bir uygulama kullanmanızı şiddetle öneririm
:D

nina16

nina16

Üye
Bende isviçre'deki ablamla rahatça ve ücretsiz görüşebiliyorum...üstelik onunki iphone'da kurulu tango....ister görüntülü, ister görüntüsüz.. çok kullanişli ve ekonomik. Zaten siz tango kurduktan sonra, rehberinizde tango kullananlari bulup listeliyor kendisi.

unalkazdal

Üye
bi işi yapıyorsalar tam yapsınlarda nokia larda da çalışsın. illa androind sistemmi alalım yani

hakan3441

Üye
nasil mis bibakayim buna.

• Beğen
Tepkiler: fatih7215

Üst Alt