Tamamen Şeffaf Widgetler MaxiMOD Paketi (noss_bar) MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bence dosyayı bir daha indir, indirmede sorun olmuş olabilir

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
benim bildiğim johlog modda mif üzerine mif yazılamıyor dll leri aradan çıkarıp mifleri yazdırıp sona dll leyi araya sokmak gerekiyor sen johlog modu geç benim paylaştığım modu kullan onla mif üzerine mif yazdırabilirsin

• Beğen
by.frozen

by.frozen

Üye
benim bildiğim johlog modda mif üzerine mif yazılamıyor dll leri aradan çıkarıp mifleri yazdırıp sona dll leyi araya sokmak gerekiyor sen johlog modu geç benim paylaştığım modu kullan onla mif üzerine mif yazdırabilirsin

Bende johlog kullanıyorum hemen sıfırlayip seninkine dönüyorum demeyip yazarım sağolun yardımlarınız için :) yalnız mobilim link atsan da iki saat aramasam ;)

yaren_dede

yaren_dede

Üye

dostum mif yazıyor sadece avkon2de sorun yapıyor, bence dosyayı tekrar indirirse sorun düzelir. Birde yamalar kapalı olabilir belki ondanda olabilir

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
avkonun dll dosyasının adını değiştirince olmuyormuydu sonra tekrar düzeltiyorduk ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
avkonun dll dosyasının adını değiştirince olmuyormuydu sonra tekrar düzeltiyorduk ?

o sadece avkon2 için geçerli, ben zaten benim konudaki linkleride güncelledim nossbar in linkleri ekledim onlarda avkon2 sorunu yok

• Beğen
by.frozen

by.frozen

Üye

o sadece avkon2 için geçerli, ben zaten benim konudaki linkleride güncelledim nossbar in linkleri ekledim onlarda avkon2 sorunu yok

yamalarla da bi şey değişmedi bilginize. Şu bahsettiğimiz linki verebilirsiz onu da denerim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
http://www.maxicep.com/s-3-sistem-m...n-dll-refresh-ve-fp1-icin-maxipda-692977.html

Burda reflesh için iki tane var biri c resource apps biri e resource apps seç birini indir

İlk önce C sys bin içindeki AknIcon.dll dosyasını yeniden adlandırarak AknIcon222.dll yap tel kapat aç
bütün mifler orjinale dönecektir.

Sonra indirdiğin dll dosyasını C sys bin içine at o arada aknIcon222.dll yi de silebilirsin atık kalmasın.

C sys bin içine dll attıktan sonra sakın teli kapatma seçtiğin moda göre mutlaka z resource apps içinden mbm ve mifleri seçtiğin moda göre e resource apps veya c resource app içine at miflerini ve mbm leri .

sonra teli kapatmana gerek kalmadan bu konuda ki mifleri uygula.

en son değişiklikler için kapat aç.

Dikkat etmen gereken nokta yeni dll yi c sys bin içine atttığında teli kapatmadan z resource apps içindek mifleri moduna göre yerne atman gerek.

özellikle avkon2.mifini moda göre yerine at yoksa dll avkon2.mifini bulamazsa açılırken tel açılmaz öyle bir huyu var bu modların johlogtada aynı huy var

bulamazsa tel açılış ekranında kalır :) bir avkon2 için tele formatla uğraşma hem e yi tavsiye etmiyorum. Hafıza karını çıkarıp teli açmayı denedin mi hiç :) açılmaz avkon2 mifi bulunamadığıı için :)

• Beğen
by.frozen

by.frozen

Üye
http://www.maxicep.com/s-3-sistem-m...n-dll-refresh-ve-fp1-icin-maxipda-692977.html

Burda reflesh için iki tane var biri c resource apps biri e resource apps seç birini indir

İlk önce C sys bin içindeki AknIcon.dll dosyasını yeniden adlandırarak AknIcon222.dll yap tel kapat aç
bütün mifler orjinale dönecektir.

Sonra indirdiğin dll dosyasını C sys bin içine at o arada aknIcon222.dll yi de silebilirsin atık kalmasın.

C sys bin içine dll attıktan sonra sakın teli kapatma seçtiğin moda göre mutlaka z resource apps içinden mbm ve mifleri seçtiğin moda göre e resource apps veya c resource app içine at miflerini ve mbm leri .

sonra teli kapatmana gerek kalmadan bu konuda ki mifleri uygula.

en son değişiklikler için kapat aç.

Dikkat etmen gereken nokta yeni dll yi c sys bin içine atttığında teli kapatmadan z resource apps içindek mifleri moduna göre yerne atman gerek.

özellikle avkon2.mifini moda göre yerine at yoksa dll avkon2.mifini bulamazsa açılırken tel açılmaz öyle bir huyu var bu modların johlogtada aynı huy var

bulamazsa tel açılış ekranında kalır :) bir avkon2 için tele formatla uğraşma hem e yi tavsiye etmiyorum. Hafıza karını çıkarıp teli açmayı denedin mi hiç :) açılmaz avkon2 mifi bulunamadığıı için :)

on dkka içinde telefon hafızasını kullanır biçimde dediklerini yapıp geri dönecegim :) şimdi gidiyorum ama dönüşüm muhteşem olacak :D

- - - Eklendi - - -

tüm widgetler şeffaf eline sağlık ilgine de ayrıca teşekkürler :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hadi bakalim bekliyoruz yarın da konuyu görenler 3 5 mif için arkadaşa neler yaptırmışlar dicekler ne dll kalmiş ne mod ne e ne c ortalık duman olmuş yuklemiyorum arkadaş şeffaf meffaf yok tel açılmaz falan

- - - Eklendi - - -

on dkka içinde telefon hafızasını kullanır biçimde dediklerini yapıp geri dönecegim :) şimdi gidiyorum ama dönüşüm muhteşem olacak :D

- - - Eklendi - - -

tüm widgetler şeffaf eline sağlık ilgine de ayrıca teşekkürler :)

nossbar etiketi gördüğün her konuda sınırsız destek ile karşılaşırsın bazı widgetler olmayabilir eğer e ye widget kurduysan o widgetin mif i c de iş yapmaz widget nerdeyse mif oraya ama bunların hepsi z de olduğu için modla c den okutuyoruz

by.frozen

by.frozen

Üye
bu sorunlar tamamen benim johlog kaynaklıdir önce kendileri bi denesinler. Eminim başka kimsede sorun cikartmaz.

- - - Eklendi - - -

hadi bakalim bekliyoruz yarın da konuyu görenler 3 5 mif için arkadaşa neler yaptırmışlar dicekler ne dll kalmiş ne mod ne e ne c ortalık duman olmuş yuklemiyorum arkadaş şeffaf meffaf yok tel açılmaz falan

- - - Eklendi - - -

nossbar etiketi gördüğün her konuda sınırsız destek ile karşılaşırsın bazı widgetler olmayabilir eğer e ye widget kurduysan o widgetin mif i c de iş yapmaz widget nerdeyse mif oraya ama bunların hepsi z de olduğu için modla c den okutuyoruz

bu dediğini başka bi yerde de okumuştum o yüzden hafıza kartını pcden temizledim dediğin gibi biraz rahatlık da geldi tele

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
johlogun eksikliği sadece sana özel bir durum değil bazen mif üzerine mif yazdırmıyor işte maxi modu tavsiye ederim sana efekt mif mod hepsi içinde olan bir uygulama nossbar etiketi ile :)

• Beğen
by.frozen

by.frozen

Üye
johlogun eksikliği sadece sana özel bir durum değil bazen mif üzerine mif yazdırmıyor işte maxi modu tavsiye ederim sana efekt mif mod hepsi içinde olan bir uygulama nossbar etiketi ile :)

joglog tarih oldu zaten Şuan benim için. Bu arada gerçekten kusura bakma konunu kirlettim epey :(

asigsasi

asigsasi

Üye

levent yine harikasın ellerine sağlık dostum :alkis

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
ender04

ender04

Üye
çok sağok üstad ellerine sağlık beğen butonuna tıklayamadın telden girdiğim için gözükmüyor pcden girince tıklarız

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim güle güle kullanın

• Beğen
arslanla

arslanla

Üye
:tşk: Bu harika...:alkisŞimdiden favori avkonum oldu 1 ay bunla idare ediyim sonra sıkılınca değiştiririm...

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
joglog tarih oldu zaten Şuan benim için. Bu arada gerçekten kusura bakma konunu kirlettim epey :(

yok estağfurullah olur mu öyle şey konu kirletme falan yok her zaman teşekkür mesajı rica ederim mesajı yazacak değiliz sorunda sorunun çözümü içinde mesaj yazılacak öncelik bu sonra teşşekkür

• Beğen

Üst Alt