Tam Ekran Duvar Kağıdı

Sponsorlu Bağlantılar

GRi

Üye
    Konu Sahibi
Tam Ekran Duvar Kağıdı
Arka plana attiğim fotoğrafin tam ekran olmasını istiyorum ( saat ve operatör logonun altınıda kullansın yani.)

Bu tema ile ilgili bir durum mu yoksa program araciliği ile bunu sağlayabilirmiyim.

Sağolun...

• Beğen
Tepkiler: izzet4734, berkantopal, suat45 ve 1 kişi daha

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
telefon modelini yazmamışsın ama nokia ise tam ekran yapamazsın 176x144 olur daha büyük olmaz... :spr

GRi

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Nokia 6630.

seyhanhasan

Üye
nokia e 65 telefonun modeli seçtiğimiz herhangi bir resmi ekrana tam duvarkağıdı yapabilmek nasıl oluyor
daha önce nokia 6280 kullanıyordum onda oluyordu

kaplanck

kaplanck

Üye
saol

ferhatdzgn

Üye
genelde simbyan işletim sistemli telefonlarda bu işlem yapılamıyor.n73 te olmuyor mesela.ama 6280 gibi standart işletim sistemi olanlarda oluyor.

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
teşekkürler paylaşım için

Leo_Labrador

Leo_Labrador

Üye
paylasımın ıcın sagol kardes:oke:

sertac2

Üye
bir çok modelde erka plan tam ekran olamamakta maalesef.hele e 65 te hiç.bu nedenle bugun e 65 imi değiştirdim.

burock90

Üye
ya allh için nokia e50 duvar kagıdını tam ekran yapmak için ne yapmam lazım biri bise yapsın yoksa ben ne yaparım:

hercai2307

hercai2307

Üye
Hımmmm

tureli

Üye
paylasım için saol

nestaboy

Üye
kardeş ortada paylaşımmı varki teşekkür ediyonuz

klas24

Üye
güzel

mmzzkk

mmzzkk

Üye
Tam ekran yapamazsın sadece tema ile olur tam ekran.. gir üye ol yap temanı..

lasetay

Üye
ewet dogru soyluo

ASKER2323

Üye
evet bende anlayamadım yuz yıllık tlflARDA OLAN SEYLER NEDENSE OLMUYO ZATEN EN GUZELI BI TEMA YAPMA PROGRAMI INDIRIN SONRA ONU TEMA YAPIN AL SANA TAM EKRAN

mahkum_65

Üye
evet bende e65 kullanıyom olmuyo maalesef 6300 kullanıyom degoitıgme pişman olsum yaa

06lara

Üye
MERABA RESİMMİ YOK BEN Mİ GÖREMİYORUM :agla

sagopaloves

Üye
Samsung I850 im vardı ondakı fotografları e65 ime aktardım fotograf bıraz uzun ama tam ekran olmuyor yıne.boyutuyla alakalı yine

Üst Alt